Bezerédi duplával mentette meg a Sárbogárdot a vereségtől – FOTÓK!

A Martonvásár felnőtt csapatában debütáló Patkós góljával már kettővel vezettek a vendégek, de elolvadt előnyük.

A Martonvásár tudósítója így fogalmazott:

“Már a kezdetektől fogva nagy volt az iram, mindjárt az elején két nagy helyzetünk is volt Kővári révén. A hazaiak erre két kapufával válaszoltak, mindkét oldalon több helyzet is volt, de a félidőig nem rezdültek a hálók.

A szünet után nagy elánnal kezdtünk aminek meg is lett az eredménye, a 48. percben Kádár mozgott kiválóan le a védőkről és szerezte meg nekünk a vezetést, 0-1. Pár percre rá Juhász növelte az előnyt, de ezt les címén érvénytelenítette a játékvezető, viszont az 56. percben már szabályos volt a gól, a felnőtt csapatban debütáló Patkós Kevin 10 méterről lőtt a hálóba 0-2.

A gól után a hazaiak mindent egy lapra feltéve támadtak, beszorították csapatunkat, a 60. percben Bezerédi lőtt közelről a kapunkba, 1-2. A 80. percben szintén Bezerédi volt eredményes 2-2.

A végére egy kiállítás is jutott, Kővári kezezés miatt begyűjtötte a 2. sárgáját, így pirosat kapott.

Óriásit küzdött csapatunk, jól bírtuk a nagy iramot, jó mérkőzést láthattunk.”

Sárbogárd – Martonvásár 2-2 (0-0)
Sárbogárd, vezette: Závotka Csongor

Sárbogárd: Farkas – Laták, Gráczer, Gulyás-Kovács, Kállai (Gyuricza), Bezerédi, Gráczer G., Krajcsovics P. (Kókány 76.), Gráczer B. (Sükösd 68.), Németh K., Kindl. Vezzetőedző: Pajor László
Martonvásár: Nagy L. – Szeidl, Vörös, Neuvert, Hernádi, Kővári, Cziklin, Kádár, Juhász (Vida 76.), Cservenka, Patkós. Vezetőedző: Patkós Csaba

Gól: Bezerédi (60., 79.) illetve: Kádár (49.), Patkós (56.)
Kiállítva: Kővári (90., Martonvásár)

Forrás és fotók: Martonvásári SK Facebook