Bánfalvi vezérletével győzött a Mór Mezőfalván! FOTÓK!

Kereken egy órányi gólcsendet követően zördült meg először a háló Mezőfalván a hétvégén. A vendégek Bánfalvi remeklésének köszönhetően a végén hozták a kötelezőt.

A Mezőfalva tudósítója így fogalmazott:
“Továbbra is pont nélkül a tavaszi fordulókban a mezőföldi gárda. Az első félidőben igyekezett vezetést szerezni a móri csapat, de a hazai védelem sikeresen hárította a vendég rohamokat. A 16. percben Móricz révén még gólveszélyes helyzetet is kialakított Hajnal Attila legénysége. A 60. percben azonban megtört a hazai ellenállás. Jobb oldalról érkező beadást bólintott kapura a móri Gál Dániel, 0-1. Öt perc múlva újabb vendég helyzetben, szintén a jobb oldalról volt eredményes Mór. Az alapvonalról visszapöckölt labda szállt a középen álló Bánfalvi Balázs elé, aki az üresen maradt kapuba talált, 0-2. A 78. percben az előbbi gólszerző Bánfalvi indította Mayer Dávidot. A móri csatár remek ütemben, két hazai védőt is hátrahagyva húsz méteres előzéssel tört kapura. A kirohanó Papp Martin már nem tudta a helyzetet menteni, így Mór harmadik gólját is belőtte, 0-3. A meccs vége előtt a hazai Móricz szépített a végeredményen. 1:3.”