Alaposan visszavágott a Mány a Csákvár II csapatának

Már az első félidőben eldöntötte a találkozó végkimenetelét a támadó szellemben futballozó Mány, a csákváriak erejéből csupán a szépítésre futotta a hajrában.

A Mány és a Csákvár II mérkőzése izgalmas csatát ígért, hiszen a tabella harmadik helyezettje fogadta az ötödiket. Ősszel 5-1-re győztek a csákváriak, így adott volt a lehetőség a mányiak előtt, hogy visszavágjanak. A Mány labdarúgói ráadásul abban a tudatban léptek pályára, hogy egy győzelemmel átugorhatják a szabadnapos Bakonycsernyét, a csákváriaknak pedig szintén győzelemre lett volna szükségük a negyedik helyért folytatott versenyfutásban.

A mányi tudósító így számolt be a mérkőzésről:
“Szombaton felnőtt csapatunk, 3-0-ás félidő után, végeredményben 7-2 arányban legyőzte a Csákvár II. csapatát!

Igazi, ránk jellemző, koncentrált, támadó futballt játszottunk, és meglepő különbséggel győztük le, a bajnokság ötödik helyén álló vendégcsapatot! Nem emelnénk külön ki senkit, mindenki becsülettel tette a dolgát, győzelemmel búcsúztunk a hazai mérkőzésektől, rekord számú, 121 gólt lőttünk (nem számolva azt a 13-at, amit Pettendnek “csomagoltunk”), és két éve veretlenek maradtunk “hazai” pályán!”

A Mány hétvégén Bakonycsernyén játszik rangadót, melyen eldől az ezüstérem sorsa. Ha a mányiak nem szenvednek vereséget, övék a második hely, amennyiben viszont otthon tudja tartani a Bakonycsernye a három pontot, övék lesz az ezüst. A Csákvár II. biztosan ötödik helyen fejezi be a bajnokságot, a szezont hazai pályán az Iszkaszentgyörgy ellen zárja a csapat.

Mány – Csákvár II. 7-2 (3-0)
Vezette: Magyar János (Szatmári István, Jakab Zoltán)

Mány: Jarecsni – Herczeg, Mohácsi, Szabó Á. (Apostagi), Schnobl (Szabó L.), Radovics, Méhész (Magony), Szabó B., Doma, Jakab, Nitti (Bederna).
Csákvár II: Tóth Z. – Szabó S. (Sebestyén), Gulyás G., Barócsi, Imrefy, Loncsár (Szmolka), Gulyás G., Tóth Sz., Váli, Gajdos, Krausz. Vezetőedző: Takács József.

Gól: Jakab (5′), Doma (25′, 37′), Szabó B. (48′), Nitti (56′), Radovics M. (65′), Mohácsi (81′) illetve: Gulyás G. (72′), Radovics M. (88′, öngól)
Sárga lap: 1-4