15 másodperc alatt szerzett gólt a Bicske II.

Fejér megye, Fejér Megye III

A csereként beállt bicskei támadót, Pásztort nem zavarta a pálya állapota, fél órányi játékidő alatt duplázott.

A Bicske tudósítója így fogalmazott:

“Verőfényes napsütésben, ám embert próbáló pályán kezdték a mérkőzést fiaink Újbarok csapata ellen Hadnagy játékvezető sípszavára.

A mérkőzés első mozzanataként Takács visszapasszolt labdáját Nitti ívelte előre Kovácsnak, aki a hazai védő hibáját kihasználva laposan a kapu jobb oldalába gurította a labdát (0-1). Ezzel valószínűleg létrehozta a megye leggyorsabban megszerzett góljának rekordját (15 másodperc).

A félidő további része eseménydúsan, ám újabb gól nélkül telt el. A pálya minősége miatt lehetetlen volt a lapos passzos játék, így gyakorlatilag ping-pong szerű játékot láthatott a mintegy 60 kilátogató néző, csupán ívelések sorozata alkotta a játékot. A 77. percben Boros kapura lövését a kapus kiütötte, majd Jakab azt megtartva visszaadta ziccerbe Pásztornak, aki magabiztosan belsővel a kapuba lőtt 5 méterről, 0-2.

A 84. percben jött a mérkőzés utolsó említésre méltó mozzanata, Ágoston szabadrúgását Kovács fejelte háttal, ám az kijött a kapusról és az ifjúsági korú játékos, Pásztor ismét összeszedte, majd egy gyors csel után a kapuba passzolt, 0-3. Összességében biztos idegenbeli sikerével megerősítette vezető helyét a BTC és október 21-én vasárnap 14.30-tól otthonában a Vértesacsa csapatát fogadja idei utolsó hazai bajnokiján.”

Újbarok – Bicske II. 0-3 (0-1)
Újbarok, vezette: Hadnagy András

Újbarok: Pongrácz – Kollár (Szabó B. 41.), Horváth Á., Récsei, Czemmel, Fekete, Kocsner, Szabó J., Demeter (Huszár), Balla, Jenei.
Bicske II.: Zabos – Márton, Boros, Szoldáth (Pásztor 59.), Takács (Jakab 59.), Kovács Z., Ágoston, Nitti, Proszammer (Buda 59.), Fehér (Máté 67.), Jónás (Molnár 67.)

Gól: Kovács Z. (1.), Pás  ztor (78., 85.)

Forrás: 2060.blog.hu
Fotók: Komjáthy Bence