Kiütötte a MOL Fehérvár csapatát a Bicske!

NB III

Nem szűkölködött gólokban a felkészülési mérkőzés.

A Bicske tudósítója így írt:

“10 nap intenzív felkészülés után szerdán lejátszotta első felkészülési mérkőzését Vukmir Dragan csapata, az NB III Nyugati csoportjában induló Bicskei TC. Az ellenfél a MOL Fehérvár FC II 19 éves fiatalokból álló gárdája volt, mindkét csapat gyakorlatilag két teljes sorral és próbajátékosokkal szerepelt. A sötétkékben játszó BTC az I. félidőt a Zelizi – Adorján, Sötét, Marticsek, Madarász – Erdős, Dencinger – Tornyai, Varga, Peinlich – Tóth R. összetételben kezdte, míg a második játékrészben a Füstös – Solt, Radó, Molnár, Szekeres – Zsoldos, Takács – Pásztor (Cserkuti), Papp, Valentics – Farkas összeállítású csapat szerepelt.

A 6. percben Tóth Roland vette el határozottan a labdát elcsúszó védőjétől és 13 méterről pontosan, a bal kapufa érintésével lőtt a hálóba (0-1). A 42. percben egy bicskei szöglet után az előrehúzódó Marticseket rántották le a fehérvári védők a tizenhatoson belül, a jogos tizenegyest Sötét magabiztosan helyezte félmagasan a kapu jobb oldalába (0-2).

A második félidő sokáig kiegyenltett küzdelmet hozott, aztán a 65. percben csereként beálló Cserkuti ugrott ki a jobbösszekötő helyén, amikor akasztották a büntetőterületen belül, újabb jogos tizenegyes! Ezúttal Molnár volt az ítéletvégrehajtó, a kapust elfektetve ugyanoda, a kapu jobb oldalába lőtt, mint csapattársa az első félidőben (0-3). A 91. percben Farkas iramodott meg szélsebesen a bal oldalon, lendületes és pontos beadását a berobbanó Cserkuti lőtte 8 méterről a kapu közepébe (0-4).

Összességében a sokat mozgó és agresszíven védekező Bicske megérdemelten győzte le ilyen arányban is rutintalanabb ellenfelét, a folytatásra szombaton 10.00 órától kerül sor a komáromi Sport u. 52-54. szám alatt található Czibor Zoltán Sporttelepen a házigazda Komárom VSE ellen.”

Forrás és fotók: 2060.blog.hu