Iváncsa: 2 távozó 3 érkező

NB III
Twitter
Visit Us
Follow Me

Hivatalos bejelentések mellett további átigazolási hírek is várhatók Domján Attila csapatának háza tájáról.

Az Iváncsa tudósítója így számolt be a távozókról:

„A felkészülést január 14-én, edzéssel megkezdő felnőtt csapatunk keretében máris tudunk változásokról beszámolni.

Távozott ugyanis Szántó Gergő és Huszty Dániel. Mindketten NB 3-as csapatnál folytatják: előbbi Dabason, utóbbi a III. Kerületnél.”

Érkezőkből sincs azonban hiány:

„Az érkezők oldalán 3 új játékossal máris megállapodtunk.

Az 1997-es születésű belső középpályás Szellák Soma a PMFC együttesétől érkezett; a szélsőként bevethető 23 esztendős Balázsovics Máté Érdről; az úgyszintén 23 éves, támadó Hujber Tamás pedig a Cegléd együttesétől igazolt Iváncsára.”

Megszólalt az Iváncsa edzője

Domján Attila az Iváncsa honlapjának adott interjúban elmondta, az első edzőmérkőzésen a próbajátékon lévők tesztelése volt a fő szempont a terhelés mellett. Elárulta, a csapat keményen készül, Kertainak bajlódott izomsérüléssel.

Az érkezőkről is beszélt pár szót, Szellák munkabírását dicsérte, akire a középpályán számít. Hujber ugyan nincs top formában, de technikailag képzett, így szintén hasznára válhat idővel a csapatnak. Balázsovics gyorsaságát emelte ki, ugyanakkor technikailag még fejlődnie kell a tréner szerint.

Domján nem zárta ki, hogy a klub további átigazolással kapcsolatos bejelentéseket fog közzétenni hamarosan. Célul továbbra is a bennmaradást tűzte ki a szakember, a 6-8. hely elérésével pedig már elégedett lenne.

Forrás: Iváncsa KSE

Twitter
Visit Us
Follow Me

Vélemény, hozzászólás?