XIX. Fehérvári Futballfesztivál: A Bádogos örülhetett a nyitónapon

Fejér megye, Kispályás bajnokság

Megkezdődött az ünnepek közötti kispályás torna a VOK-ban, a nyitónapon az Öregfiúk Kupa és a Szurkolói Kupa került megrendezésre.

Öregfiúk Kupa – 2018. december 27.

Csoportmérkőzések

  • 8:00-8:20 VIDEOTON BKE – Jung Dodo Team 0:2
  • 8:20-8.40 BÁDOGOS Greco Petrol – XXL Redőny Kft. 1:0
  • 8:40-9:00 VÁLASZ FCF – Duran Duran FC 0:1
  • 9:00-9:20 Fejó-Therm Kft. – TEAM Sport – NK Build 0:0
  • 9:20-9:40 VIDEOTON BKE – XXL Redőny Kft. 0:5
  • 9:40-10:00 BÁDOGOS Greco Petrol – Jung Dodo Team 1:2
  • 10:00-10:20 VÁLASZ FCF – TEAM Sport – NK Build 2:3
  • 10:20-10:40 Fejó-Therm Kft. – Duran Duran FC 2:1
  • 10:40-11:00 VIDEOTON BKE – BÁDOGOS Greco Petrol 0:6
  • 11:00-11:20 XXL Redőny Kft. – Jung Dodo Team 4:4
  • 11:20-11:40 ALBA-CSAVAR – Villanegra Old Boys 0:3
  • 11:40-12:00 DLSZ + Dunaújváros – Masterplast 1:1
  • 12:00-12:20 VÁLASZ FCF – Fejó-Therm Kft. 1:3
  • 12:20-12:40 ALBA-CSAVAR – Masterplast 0:5
  • 12:40-13:00 Villanegra Old Boys – DLSZ + Dunaújváros 0:1
  • 13:00-13:20 TEAM Sport – NK Build – Duran Duran FC 1:1
  • 13:20-13:40 ALBA-CSAVAR – DLSZ + Dunaújváros 0:4
  • 13:40 -14:00 Villanegra Old Boys – Masterplast 0:0

Csoportok eredményei

„A” csoport

1. Jung Dodo Team 7p (8-5)
2. BÁDOGOS Greco Petrol 6p (8-2)
3. XXL Redőny Kft. 4p (9-5)*
4. VIDEOTON BKE 0p (0-13)

„B” csoport

1. Fejó-Therm Kft. 7p (5-2)
2. TEAM Sport – NK Build 5p (4-3)
3. Duran Duran FC 3p, 0p, 1p = 4p (3-3)
4. VÁLASZ FCF 0p (3-7)

„C” csoport

1. DLSZ + Dunaújváros 7p (6-1)
2. Masterplast 5p (6-1)
3. Villanegra Old Boys 4p (3-1)*
4. ALBA-CSAVAR 0p (0-12)

Az első két csapat minden csoportból továbbjutott az egyenes kieséses rendszerbe. Az XXL Redőny Kft. a legjobb harmadik, míg a Villangera Old Boys a második legjobb harmadik csapat jogán kvalifikálta magát a negyeddöntőbe.

Negyeddöntő

  • 14:00-14:20 Jung Dodo Team – Team Sport-NK Build 1:0
  • 14:20-14:40 BÁDOGOS Greco-Petrol – XL Redőny Kft. 2:0
  • 14:40-15:00 Fejó-Therm Kft. – Masterplast 1:0
  • 15:00-15:20 DLSZ + Dunaújváros – Villanegra Old Boys 0:1

Elődöntő

  • 15:20-15:40 BÁDOGOS Greco-Petrol – Fejó-Therm Kft. 2:0
  • 15:40-16:00 Jung Dodo Team – Villanegra Old Boys 1:1, 5:6

Bronzmérkőzés

  • 16:00-16:20 Fejó-Therm Kft – Jung Dodo Team 1:0

Döntő

  • 16:20-16:40 BÁDOGOS Greco-Petrol – Villanegra Old Boys 2:0

Díjazottak

  1. BÁDOGOS Greco-Petrol
  2. Villanegra Old Boys
  3. Fejó-Therm Kft
  • Legjobb kapus: Posza Zsolt (Villanegra Old Boys)
  • Legjobb mezőnyjátékos: Farkas Viktor (Fejó-Therm Kft.)
  • Gólkirály: Bobory Balázs (BÁDOGOS Greco-Petrol)

Öregfiúk Kupa

RBD Szurkolói Kupa – 2018. december 27.

Csoportmérkőzések

  • 17:03-17:20 VIDEOTON BKE – Barátok-Csíkszereda 3:1
  • 17:20-17:40 Debrecen – Fanatici 4:1
  • 17:40-18:00 Red Blue City- Faház 3:1
  • 18:00-18:20 VÁLASZ FCF – YBS fanklub-DAC 1:2
  • 18:20-18:40 VIDEOTON BKE – Debrecen 2:2
  • 18:40-19:00 Fanatici – Barátok-Csíkszereda 0:5
  • 19:00-19:20 Red Blue City – YBS fanklub-DAC 0:3
  • 19:20-19:40 VÁLASZ FCF – Faház 2:0
  • 19:40-20:00 Debrecen – Barátok- Csíkszereda 0:3
  • 20.00-20:20 VÁLASZ FCF – Red Blue City 1:4
  • 20:20-20:40 Faház – YBS fanklub-DAC -:-

Elődöntő

20:40-21:00 Barátok-Csíkszereda – Red Blue City győztese: Barátok-Csíkszereda

21:00-21:20 YBS fanklub-DAC – Debrecen győztese: Debrecen

Bronzmérkőzés

21:20-21:37 BS fanklub-DAC – Red Blue City győztese: BS fanklub-DAC

Döntő

21:38-21:55 Deberecen – Barátok-Csíkszereda győztese: Deberecen 

Díjazottak

  1. Deberecen
  2. Barátok-Csíkszereda
  3. BS fanklub-DAC
  • Legjobb kapus: Komlósi Patrik (Debrecen)
  • Legjobb mezőnyjátékos: Arama Ovidin (BARÁTOK-CSÍKSZEREDA)
  • Gólkirály: Czibere Balázs (Debrecen)

Vélemény, hozzászólás?