Willerding vezérletével hatot vágott a Kisláng

A megye kettes Agárdi Termál csoport éllovasa, a Kisláng a szezon első két fordulója során egy pontot gyűjtő LMSK csapatát látta vendégül vasárnap.

Az LMSK tudósítója így számolt be a mérkőzésről:
“A jelenlegi listavezető otthonában léptünk pályára vasárnap. Jó iramban indult a találkozó, mindkét kapu előtt alakultak ki helyzetek, amit nem sikerült gólra váltani egyik csapatnak sem. Vendéglátónk a 31. percben egy lesgyanús találattal megszerezte a vezetést, amit rá nyolc percre egalizálni tudtunk Halász Gergő góljával. 1-1-es állásról folytatódott a második játékrész.

Az 53. percben ismét betalált a Kisláng, rá pár percre azonban büntetőhöz jutott csapatunk, amit sajnos nem tudtunk értékesíteni. A 63. percben újabb kislángi találat következett, amire a 65. percben válaszoltunk Csizmadia Szabi góljával, 3-2. A meccs hátralévő részében már csak helyzetekig jutottunk, vendéglátónk viszont háromszor is betalált a hajrában a kényszerű cserék miatt kissé felforgatott csapatunknak.

Az eredmény kissé csalóka, nem érdemeltünk ilyen nagyarányú vereséget, mivel nem játszottunk alárendelt szerepet egy nagyon jó csapattal szemben.”

Kisláng – LMSK 6-2 (1-1)
Kisláng, vezette: Somogyvári Attila

Kisláng: Kiss N. – Komlós, Árki, Dudar K. (Gergely), Willerding B. (Kolonics) – Dudar E., Kovács T., Juhász J. (Varga K.), Juhász M. – Simon I., Willerding Zs. (Lévai).
LMSK: Dicső – Gyenis, Nasta (Szente), Kovács I., Csizmadia Sz. – Sütő (Bagó), Zalatnai (Szipőcs), Szántó D., Halász – Cziczinger (Baráth), Mocher (Blaski).

Gól: Juhász M. (31′), Willerding Zs. (53′, 62′, 75′), Dudar E. (79.), Lévai (93′) illetve: Halász (39′), Csizmadia Sz. (65′)