Visszavágott a Seregélyes a Besnyőnek!

A Seregélyes idegenben vett revansot a Besnyő ellen. A vendégek végig kézben tartották a mérkőzést, és végül három góllal jobbnak bizonyultak a hazaiaknál.

A Seregélyes tudósítója így fogalmazott:
“Jól kezdtük a mérkőzést, egyből nyomás alá helyeztük az ellenfelet. A fölényünk a 18. percben góllá érett, mert egy lepattanó labdát a balközéppályásunk Princz Ricsi kapásból visszadurrantotta és hatalmas gól lett a hosszú felsőbe. Ez meg is adta a lökést a csapatnak és végig nyomtunk, nagyobbnál nagyobb helyzeteket alakítottunk ki, de sajnos rendre kimaradtak pedig akár el is dönthettük volna a mérkőzést! Így törvényszerűen jött az első félidő hosszabbításában az egyenlítő gól egy szöglet után, amikor mindenki bent helyezkedett és a kipattanót szépen visszatekerte a hazai játékos, 1-1.

besnysereg1

Szerencsére csapatunk nagy lendülettel jött ki a 2. félidőre. Három perc után Princz elsprintelt a bal szélen és beadása után ide oda pattogót a labda mire Zsilovics berúgta a hazaiak kapujába! A játék képe semmit nem változott. Csapatunk nyomott, nyomott és a 65. percben Miklós egy szép messzi lövéssel a léc alá el is döntötte a meccset. A hazai csapat szinte át se lépett a mi térfelünkre. A 85. percben Zsilovics is meglőtte a maga szépségdíjas gólját a pár kihagyott helyzete után és így az anyukája legnagyobb örömére büszkén jött le a lefújás után a pályáról! Kifutó kapus fölött kb 18 méterről átemelte a labdát és végérvényesen lezárta a meccset!

Van még egy meg nem adott gólunkról az 1. félidőből, 1-0 ás állásnál videónk, amit mi nem látunk lesnek, de szerencsére mindegy volt…”