Villanyfényes derbin: Mány győzelem Csákváron!

A Mány a szerdai napon Csákváron vendégeskedett. A negyedik fordulóból elhalasztott mérkőzést meglepően könnyedén nyerték a vendégek.

A Mány tudósítója így fogalmazott:
“Szerdán felnőtt labdarúgó-csapatunk, a 4. fordulóból elhalasztott mérkőzést pótolt be, a Csákvár otthonában.

A fiúk koncentrált, odaadó és kreatív játékkal rukkoltak elő, és végeredményben, 3-1-es félidő után, 4-2 arányban, a vártnál könnyebben győzték le az előttünk álló csákvári csapatot. A sok kimaradt helyzet alapján akár nagyobb különbséggel is győzhettünk volna. Góljainkon Pál Zoli (kétszer), Doma Ernő és Antoni Laci osztoztak. A csapat jelesre vizsgázott küzdeni tudásból ezen az estén.

Vasárnap, 16.30-kor a listavezető, eddig makulátlan Bodajk SE látogat Mányra, és vélhetően nagy csata lesz ez a derbi is!”

menthol600Ideje megünnepelni a győzelmet! Fergeteges karaoke party a Menthol Karaokeval!

Csákvár II. – Mány 2-4 (1-3)
Csákvár, vezette: Hajdu Balázs (Hajcsár Lajos, Farkas István)

Gól: Imrefy (5′), Truány (90′) illetve: Pál (12′, 46′), Doma (38′), Antoni (81′)
Sárga lap: 3-2