Vereségét szenvedett a Martonvásár a Sárbogárd otthonában

A helyzeteivel jobban sáfárkodó sárbogárdiak borították a papírformát, és meglepetésre legyőzték az eddig veretlen Martonvásár együttesét.

A Martonvásár facebook oldalán a következő tudósítás olvasható:
“Jól kezdtük a mérkőzést, és már az első 10 percben gólt is szereztünk, amikor Hermann fejelt a kapuba, de a dolog szépséghibája hogy les címén a találatot a játékvezető érvénytelenítette. Továbbra is többet támadtunk de óriási helyzeteket hagytunk ki, nem úgy a házigazdák akik jóformán az első lehetőségüket gólra váltották a 26. percben.

A második játékrészben kiegyenlített küzdelem folyt, a kapuk elvétve forogtak veszélyben a 64. percig amikor ismét Gráczer vette be a kapunkat, 2-0. Az utolsó negyed órában mindent egy lapra feltéve támadtunk és beszorítottuk a házigazdákat, ennek meg is lett az eredménye, Magyar szépített büntetőből a 81. percben. Tovább növeltük a nyomást, de ezen a napon képtelenek voltunk kihasználni a helyzeteinket.

A házigazdák kiváló helyzetkihasználásuknak köszönhetik győzelmüket.”

Sárbogárd – Martonvásár 2-1 (1-0)
Vezette: Szűcs László

Gól: Gráczer B. (26′, 64′), illetve: Magyar B. (81′)