Vármegye III: Élre állt a Velence, botlott a Kisláng

Az északi csoport nagyon kiélezett, a déli is szorosabb lett.

Vármegyei III. osztály Észak Felnőtt 26. forduló

A Pázmánd vezetett a Kápolnásnyék II. ellen, mégsem szerzett pontot. A nyékiek még az első félidőben fordítottak, majd simán nyertek a triplázó Rózsa Marcell vezérletével.

Gálázott a dobogóra pályázó Baracska a Csókakő otthonában. Vida Zoltán négy góllal vette ki a részét a sikerből.

Fontos mérkőzést nyert az ugyancsak bronzéremre hajtó Dinnyés a Ráckeresztúr ellen. Székel Jóska duplázott a mérkőzésen.

A Velence magabiztosan verte a Söréd gárdáját. A tópartiak a tabella élére álltak, hiszen az eddigi listavezető Iszkaszentgyörgy szabadnapos volt.

A Kajászó és az Újbarok megosztozott a pontokon. Pedig a kajászóiak kétgólos előnyt dolgoztak ki 52 percnyi játék alatt, ám nyolc perc múlva már egyenlő volt az állás. Több gól már nem is született az utolsó fél órában.

Vármegyei III. osztály Dél Felnőtt 22. forduló

A Kőszárhegy pontot csent a Kislángtól. Vágner Viktor háromszor isbevette az éllovas hálóját, 4-4 lett a mérkőzés végeredménye.

Fordulatos mérkőzésen nyert az LMSK a Vajta ellen. A 86. percben még a vajtaiak vezettek, ám a hajrában fordítani tudott a találkozón két 11-est is értékesítő lepsényi együttes.

A Lajoskomárom II. mindhárom pontot elrabolta a Szabadegyháza otthonából. Berta László az első félidőben klasszikus mesterhármast ért el. Az ezüstéremre hajtó együttes Pruck Máté kiállítása miatt 10 emberrel fejezte be a találkozót, az emberelőnyben meg is szerezte a szépítő találatot a sereghajtó.

A Cece vezetett Kulcson Kovács Gábor góljával, ám végül be kellett érnie az egy ponttal. A helyi együttes az első játékrész hajrájában Ócsai Norbert találatával egalizált, több gól pedig nem született.

Nyolc gólt láthatott a publikum Alapon. Többségüket azonban a Tác-Csősz csapata szerezte, Szalai István Szebasztián két góllal járult hozzá csapata sikeréhez.

A Dég és a Sárszentágota remizett egymással. A dégi Kovács Ádám első félidőben szerzett gólját követően a véghajrában az ágotai Kovács Krisztián egyenlített.

A Nagylók és a Rácalmás meccse elmaradt.

Kőszárhegy – Kisláng 4-4
LMSK – Vajta 3-2
Szabadegyháza – Lajoskomárom II. 1-5
Kulcs – Cece 1-1