Tordas II: Háromból három!

A szezont két győzelemmel kezdő Tordas II. Újbarokra látogatott a legutóbbi fordulóban, ahol ellentétes félidők mérkőzésén vívta ki a győzelmet.

Egyaránt két-két mérkőzéssel a háta mögött várta a Megye III-as Észak csoport negyedik fordulóját az Újbarok és a Tordas II. Előbbiek a második fordulóból novemberre halasztották a Vértesboglár elleni meccsüket, míg a tordasiak az első játékhéten szabadnaposak voltak.

Az eddigi egyetlen hazai mérkőzésén a jó erőkből álló Dinnyés ellen pontszerzést bemutató Újbarok remekül kezdte a meccset, és már hat perc után megszerezte a vezetést. Az első játékrész végén Szoldáth révén már 2-0 volt a vendéglátónak. A szünet után fordult a kocka, és átvette az irányítást a Tordas II. Előbb Kóti talált be, majd az 53. percben már egál volt az állás Márkus révén. A győztes gól a 83. percben született, Szalay döntötte el a három pont sorsát.

A tordasiak 100%-os mérleggel a dobogó harmadik fokáról várják a Lovasberény elleni ütközetet. Az Újbarok az újonc Herceghalom ellen szállhat harcba szezonbeli első győzelméért.

A Tordas II. makulátlan mérleggel várhatja a Lovasberény elleni meccset - fotó: Tordas
A Tordas II. makulátlan mérleggel várhatja a Lovasberény elleni meccset – fotó: Tordas

Újbarok – Tordas II 2-3 (1-0)
Újbarok, vezette: Szabó Dániel.

Újbarok: Szabó B. – Kollár, Horváth Á. (Demeter), Récsei, Czemmel, Boros, Fekete, Szoldáth, Kocsner, Jenei, Czakó.
Tordas II: Csizmazia – Farkas, Kóti, Vida, Sinka, Szalay (Pántya), Márkus, Fischer, Horváth T., Sponga (Jakab), Molnár.
Vezetőedző: Herczku István.

Gól: Fekete (6.), Szoldáth (35.) illetve: Kóti (51.), Márkus (53.), Szalay (83.).