Tízszer mattolta az Iváncsa a Lajoskomáromot!

A Lajoskomárom egy félidőn át szorossá tudta tenni a mérkőzést az éllovas Iváncsa otthonában, ám a második játékrészben a hazaiak alaposan megszórták ellenfelüket. Három iváncsai is duplázott.

Az Iváncsa részérről Gémesi Zsolt így tudósított:
“Az első hazai támadás góllal végződött. Balogh László ment el a jobb oldalon Pribék Patrik remek labdájával, középen Majláth Henrik érkezett, és kapásból a bal alsó sarokba lőtt, 1-0. A 12. percben Egejuru Ukwuoma Godslove cselezgetése után Nédó Gábor 10 méterről az elvetődő Barabás József mellett a kapu közepébe lőtt, 2-0. A 19. percben Fodor Márton futotta le a hazai védelmet, és a kimozduló Boldog Zoltán mellett a jobb alsó sarokba lőtt, 2-1.

Az 55. percben hazai szöglet után a jobb oldalról, Majláth beadását a menetrend szerint érkező Aradi Csaba fejelte a hálóba, 3-1. A 61. percben Balogh L. jobb oldalról visszatett labdáját Nagy Attila pofozta közelről a kapuba, 4-1. A 66. percben Facskó Tamás alapvonalról beadott labdáját Balogh L. a „felhőkbe” emelkedve fejelte a jobb alsó sarokba, 5-1. Két perccel később Nagy A.-Balogh L. összjáték után utóbbi lőtte ki a bal alsó sarkot, 6-1. A 74. percben Nagy A. tört be az ellenfél a 16-oson belülre, középre adott passzát Berényi Balázs váltotta gólra, 7-1. A 80. percben a vendégek megfogyatkoztak, Reichardt Bálint könyöklésért kapott piros lapot. A 86. percben Imrik László pontrúgását Berényi csukafejessel küldte a hálóba, 8-1. A 89. percben Spánitz Levente az alapvonalig cselezte magát, majd a hosszú oldalra ívelt, ahol Majláth érkezett és a rövid sarokba belsőzött, 9-1. A 90. percben Nagy A. egyéni akció végén kapufás gólt szerzett, 10-1.”

Iváncsa – Lajoskomárom 10-1 (2-1)
Iváncsa, vezette: Szabó János

Iváncsa: Boldog – Pribék, Márki (Facskó), Fodor G. (Barócsai), Spánitz L. – Imrik, Aradi, Balogh L., Godslove (Berényi) – Majláth, Nédó (Nagy A.). Vezetőedző: Masinka László
Lajoskomárom: Barabás – Boda, Szakáts (Berta), Vései, Fodor, Tulok, Dobai (Molnár O.), Molnár V., Czéhmeiszter, Reichardt, Csizmadia. Megbízott edző: Simon János

Gól: Majláth (2., 89′), Nédó (12′), Aradi (55′), Nagy A. (61′, 90′), Balogh L. (66′, 68′), Berényi (74′, 86′), illetve: Fodor M. (19′)
Kiállítva: Reichardt (81′, Lajoskomárom)