Téli Műfüves Bajnokság: A Főnix 12, a Sárbogárd 13 gólt vágott

Fejér megye, Fejér Megye I, Fejér Megye II, Fejér Megye III

Lejátszották az utolsó csoportmérkőzéseket is. A Bodajk a harmadik meccsére sem állt ki.

Téli Műfüves Bajnokság Mór “A” csoport 3. forduló

A Bodajk ezúttal sem állt ki, a Mór így játék nélkül nyert 3-0-ra. A bodajkiak nagy bajban lehetnek, hiszen beneveztek, majd háromból három alkalommal nem játszották le a maguk meccsét.

A csoport másik mérkőzésén viszont potyogtak a gólok. A magasabb osztályú Csór ötöt számolt a Csernyére, Victor Michel egymaga háromszor köszönt be.

Téli Műfüves Bajnokság Mór “B” csoport 3. forduló

A MÁV Előre ifistái Tóth Kende góljával felülmúlták a vármegye hármas Söréd együttesét. A másik találkozón a csurgóiak fél tucat gólt számoltak a VBK öregfiúk csapatára a duplázó Baksa Richárd vezérletével.

Téli Műfüves Bajnokság Martonvásár “A” csoport 3. forduló

Az Ercsi a duplázó Lak Imre vezérletével verte a Martonvásárt nagyon simán. A tóparti rangadón a Velence nyert a Nyék ellen.

Az Ercsi mögött meglepetésre a Velence végzett a második helyen, a Martonvásár csak a harmadik lett. A nyékiek pont nélkül zártak az utolsó pozícióban.

Téli Műfüves Bajnokság Martonvásár “B” csoport 3. forduló

A triplázó Horváth Benett győzelemre vezette a Tordast az alacsonyabb osztályú Pákozd ellen. A kvartett másik meccsén történt egy érdekesség.

A Baracska és a Sóskút meccsén olyasmi történt, amire nehéz magyarázatot találni. A találkozót végül a sóskútiak nyerték.

A csoport élén a Tordas zárt a Sóskút előtt. A harmadik a Baracska lett, míg a Pákozd negyedikként zárt.

1. Tordas 7p +7
2. Sóskút 7p +4
3. Baracska 3p
4. Pákozd 0p

Téli Műfüves Bajnokság Dunaújváros “A” csoport 3. forduló

A duplázó Kuti András győzelemre vezette csapatát, a Soltot a dunaújvárosi ifisták ellen. A Baracs és a Mezőfalva szomszédvár rangadóján nem született gól.

A csoportban a Solt gyűjtötte a legtöbb pontot, míg az újvárosi fiatalok a második helyen végeztek. A Mezőfalva lett a harmadik, a Baracs pedig a negyedik.

Téli Műfüves Bajnokság Dunaújváros “B” csoport 3. forduló

Az Előszállás Balogh Dániel remeklésének köszönhetően megnyerte a Kulcs elleni szoros meccset. A Nagykarácsony a papírformának megfelelően legyőzte a Nagyvenyim együttesét.

Az első három csapat egyaránt hat pontot gyűjtött. Az első végül a +6-os gólkülönbséggel záró Nagykarácsony lett. Második helyen a venyimiek futottak be, az Előszállásnak pedig be kell érnie a harmadik hellyel. A Kulcs pont nélkül zárt a táblázat végén.

Téli Műfüves Bajnokság Gárdony “A” csoport 3. forduló

A VBK felnőtt csapata magabiztosan nyert a gárdonyi ifisták ellen. A MÁV Előre FC Főnix egy tucat gólt vágott a Seregélyesnek.

A Főnix hibátlan mérleggel zárta a csoportját, másodikként a másik fehérvári csapat, a VBK végzett. A gárdonyi ifisták lettek a harmadikok, míg a Seregélyes pont nélkül zárt a negyedik pozícióban.

Téli Műfüves Bajnokság Gárdony “B” csoport 3. forduló

Az Aba Sárvíz négy góllal vezetett, mégsem tudott nyerni a maroshegyi ifisták ellen. A táciak egy ideig tartották magukat a Sárszentmihály ellen, végül a triplázó Truszek Gábor vezetésével győztek a mihályiak.

A csoport élén a maroshegyi fiatalok zártak, akik jobb gólkülönbségüknek köszönhetően előzték meg az Aba Sárvíz együttesét. A harmadik a Sárszentmihály lett, míg a negyedik helyen a pont nélküli Tác-Csősz végzett.

Téli Műfüves Bajnokság Bicske csoport 3. forduló

A Pátka izgalmas mérkőzésen nyert a Vál ellen, így hibátlan mérleggel zárt. A Mány-Csabdi rangadót nyert a Szár ellen.

A pátkaiak mögött a Vál végzett a második helyen. A Mány-Csabdi lett a harmadik, míg a száriak pont nélkül végeztek negyedikként.

Téli Műfüves Bajnokság Iváncsa csoport 3. forduló

A sárosdiak legyőzték a Beloiannisz együttesét, így maximális pontszámmal zártak a csoport élén. Az Adony begyűjtötte a három pontot az iváncsai ifisták ellen.

A sárosdi együttes mögött így az Adony lett a második. Az Iváncsa U-19 a harmadik helyen zárt, megelőzve a pontot sem szerző Beloiannisz alakulatát.

Téli Műfüves Bajnokság Sárbogárd csoport 3. forduló

A lajoskomáromiak Szakáts Péter István találatával nyertek a Sárszentágota elleni rangadón. A csoport másik mérkőzésén a Sárbogárd nagyon kitömte a Kálozt, több mint egy tucat gólt lőtt a vármegye egyes bajnokaspiráns. Mayer Dávid és Simon György Viktor is 4-4 gólt szerzett.

A bogárdiak zártak a csoport élén, megelőzve a Lajoskomárom II., a Sárszentágota és a Káloz alakulatát.

Téli Műfüves Bajnokság Székesfehérvár csoport 3. forduló

Az Enying és az LMSK meccsén történtekről korábban már írtunk. A Polgárdi a papírformának megfelelően legyőzte a Kisláng együttesét, így a csoport végeredménye a várakozásoknak megfelelően alakult.

Első helyen zárt a vármegye egyes Enying, másodikként futott be a vármegye kettes Polgárdi. A vármegye hármas Kisláng lett a harmadik, míg az azonos csoportban szereplő LMSK a negyedik.

2024. 02. 10. 9:00
Enying – LMSK 4-1

2024. 02. 11. 13:00
Kisláng – Polgárdi 1-3