Szombati meccsek: A Főnix 9, a Kápolnásnyék 4 gólt vágott

Fejér megye, Fejér Megye I, Fejér Megye II

Potyogtak a gólok a szombati játéknapon.

Vármegyei I. osztály Felnőtt 26. forduló

Parádézott a Mány-Bicske II. otthonában a MÁV Előre FC Főnix. Adorján Gergő már a 7. percben betalált, négy percre rá Balogh László góljával növelte kettőre az előnyét a listavezető. Fertályórányi játékot követően már 0-3-at mutatott az eredményjelző.

A félidőre el is dőlt a pontok sorsa, a fehérváriak fél tucat gólt rúgtak a fordulásig, miközben egyet sem kaptak. A második játékrészben is született négy találat, ebből egyet a hazaiak jegyeztek. Adorján Gergő három, Balogh László és a csereként pályára lépő Rubos Barnabás 2-2 gólt ért el.

Kép forrása: olvasói fotó

Fordulatos mérkőzést játszott egymással a Kápolnásnyék és az Ercsi Kinizsi. A hazaiak Zsigmond Levente korai góljával vezettek, ám Kun Bálint és Lak Imre góljával 30 percnyi játék után már a vendégeknél volt az előny.

Sokáig vezetett is az Ercsi, ám a hajrában a nyékiek akarata érvényesült. Előbb Varga József duplájával fordított a KVSE, majd Pigler Poldizsár gólja végérvényesen eldöntötte a találkozó kimenetelét.

A Sárbogárd rendkívül magabiztosan verte a Tordas együttesét. A bogárdi Tóth Patrik Krisztián már a 12. percben betalált, majd a második félidő elején Reizinger Bence József találatával kettőre nőtt a Sárbogárd előnye. A hajrában Horváth Ádám értékesített egy büntetőt, így minden kérdés eldőlt. A hosszabbításban Kovács András révén betaláltak ugyan a tordasiak, ám ez csak a szépítéshez volt elég.

2024. 05. 04. szombat 17:00
Mány-Bicske II. – MÁV Előre FC Főnix 1-9 (0-6)

Vármegyei II. osztály Észak Felnőtt 22. forduló

A Bakonycsernye már bajnokként várhatta a Vál elleni ütközetet. A váliak igyekeztek elrontani a csernyeiek kedvét, és a 6. percben Molnár Bence Róbert révén előnybe kerültek. A 13. percben azonban a váli Zágoni Levente a kiállítás sorsára jutott, ami megpecsételte a mérkőzés kimenetelét.

A csernyei csodacsapat a félidőre kétgólos előnyt épített ki, majd a második játékrészben sem állt le a gólgyártással. A térfélcsere után újabb három találatot ért el az aranyérmes, Molnár Dávid mesterhármassal járult hozzá csapata győzelméhez.

Bakonycsernye – Vál 6-1 (3-1)