Szombati eredmények: Gálázott a Sárosd és a Kisláng, rangadót nyert a Zichyújfalu!

Fejér megye, Fejér Megye I, Fejér Megye II, Fejér Megye III

Mindhárom osztályban rendeztek mérkőzést szombaton. A tordasiaknak nem volt jó napja, mindkét csapatuk fájó vereséget szenvedett.

Megye I. Felnőtt, 23. forduló

Az igazán érdekes meccseket vasárnap rendezik a Megye I-ben, de a Sárosd és a Tordas ütközete sem volt eseménytelen. A 20 esztendő Kovács Sándor Dávid keretbe foglalta a történéseket, övé volt a nyitó- és a zárógól is az 5-0-ra végződött találkozón.

Sárosd – Tordas 5-0 (3-0)
Gól: Kovács S. D. (14., 85.), Kovács Á. (44.), Szabó N. (45.), Killer (49.)

Megye II. Dél Felnőtt, 27. forduló

A Megye II-es Dél csoportban Velencére látogatott a friss bajnok Kisláng, a vendégek Balogh Zoltán duplájával, valamint Rehák góljával már a második félidő elején eldöntötték a pontok sorsát, a ráadásban még Lévai is betalált, így lett 0-4 a vége.

Velence – Kisláng 0-4 (0-1)
Gól: Balogh Z. (14., 50.), Rehák (52.), Lévai (91.)

A Megye III-as Észak csoportban nagy rangadót nyert a Zichyújfalu a bajnokesélyes Tordas II. otthonában. Németh korai gólját követően Pap duplázott még az első félidőben, így a második 45 perc már csak formalitás volt. A tordasiak így alighanem lemondhatnak az aranyéremről, a Zichy’ játékosai viszont egyre inkább reménykedhetnek, hogy elcsípik a dobogó alsó fokát.

Megye III. Észak Felnőtt, 23. forduló

Tordas II. – Zichyújfalu 1-4 (0-3)
Gól: Hadnagy (80.) illetve: Németh (7.), Pap (30., 40.), Szegi (48.)

Vasárnap több helyen is bajnokot avathatnak, a legesélyesebb erre a Főnix és a Perkáta csapata.

Címlapfotó: Focidrukker.com