Sorsolás: A Fradival játszik a kupában az Iváncsa

Fejér megye, Fejér Megye Magyar Kupa

A Bicske favoritként, a Sárbogárd jó esélyekkel várhatja a párharcot, a Velence viszont belenyúlt.

Az NB III. Közép csoportjában szereplő Iváncsa KSE az Ferencváros ellen játszik a Magyar Kupa hatodik fordulójában.

Az NB III-as Nyugat csoportban pallérozódó Bicskei TC favoritként várhatja a Csongrád Megye I-ben szereplő Szegedi VSE elleni párharcot.

A Megye I-es Velence az NB II-es Szeged-Csanád Grosics ellen lép pályára, míg az ugyancsak megye egyes Sárbogárd SE a Zala megye I. osztályban vitézkedő Olajmunkás SE Gellénháza együttesével került össze.

A teljes párosítás:

Érdi VSE (NB III)–Diósgyőri VTK
Club Valnut Nádasd FC (Vas megye II.)–Soroksár FC (NB II)
Putnok FC (NB III)–Paksi FC
Unione FC (BLSZ I.)–MTK Budapest (NB II)
Hódmezővásárhelyi FC (Csongrád megye I.)–Budaörs (NB II)
XII. Kerület Svábhegy FC (BLSZ I.)–Kazincbarcika (NB II)
Dunaharaszti MTK (NB III)–Budapest Honvéd
Iváncsa KSE (NB III)–Ferencváros
Kelen SC (NB III)–Vác FC (NB II)
DEAC (NB III)–Aqvital FC Csákvár (NB II)
Újfehértó SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye I.)–FC Ajka (NB II)
Úrkúti Sportkör (Veszprém megye I.)–Vasas FC (NB II)
Eger SE (NB III)–Mol Fehérvár FC
Kiskunfélegyházi HTK (Bács-Kiskun megye II.)–ZTE FC
Sárvár FC (NB III)–Debreceni VSC
Bonyhád VLC (Tolna megye I.)–Puskás Akadémia FC
Flavus Velence (Fejér megye I.)–Szeged-Csanád Grosics (NB II)
Edelényi FC (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.)–BFC Siófok (NB II)
Körösladányi MSK (Békés megye I.)–Békéscsaba 1912 Előre (NB II)
SBTC Kft. (Nógrád megye I.)–Szolnoki MÁV FC (NB II)
Pilisi LK-Legenda Sport (Pest megye I.)–Kisvárda
Balassagyarmati SE (NB III)–Dorogi FC (NB II)
Hévíz SK (NB III)–Mezőkövesd Zsóry FC
ESMTK (NB III)–WKW ETO FC Győr (NB II)
FC Hatvan (NB III)–Újpest FC
Taksony SE GP Solar (NB III)–Nyíregyháza Spartacus FC (NB II)
Törökszentmiklósi FC (Jász-Nagykun-Szolnok megye I.)–Budafoki MTE (NB II)
Szentlőrinc SE (NB III)–Gyirmót FC Győr (NB II)
THSE Szabadkikötő (NB III)–Duna Aszfalt TVSE (NB II)
Gyöngyösi AK (NB III)–Szombathelyi Haladás (NB II)
Soltvadkerti TE (Bács-Kiskun megye I.)–Kaposvári Rákóczi FC
Szarvasi FC 1905 (Békés megye I.)–Thermal Spa Siklós FC (Baranya megye I.)
Berettyóújfalui SE (Hajdú-Bihar megye I.)–Szajol KLK (Jász-Nagykun-Szolnok megye I.)
Heves Therm Hevesi LSC (Heves megye I.)–Füzesgyarmati SK (NB III)
Ceglédi VSE (NB III)–Pápai Perutz FC (NB III)
FC Nagykanizsa (NB III)–VLS Veszprém (NB III)
Tamási 2009 FC (Tolna megye I.)–Tihanyi FC (Veszprém megye I.)
Greenplan Balatonlelle SE (NB III)–FC Dabas (NB III)
ASR Gázgyár (BLSZ I.)–Makó FC (Csongrád megye I.)
SC Sopron (Győr-Moson-Sopron megye I.)–WATI-Kecskéd KSK (Komárom-Esztergom megye I.)
Csornai SE (Győr-Moson-Sopron megye I.)–Tatabányai SC (Komárom-Esztergom megye I.)
Villányi TC (Baranya megye I.)–Termálfürdő Tiszaújváros (NB III)
Pétervására SE (Heves megye I.)–Herold Trans Ménfőcsanak (NB III)
Csörnöc Gyöngye Vasvár VSE (Vas megye I.)–Credobus Mosonmagyaróvár (NB III)
Nagyecsed RSE (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye I.)–Nagybajomi AC (Somogy megye I.)
Balatoni Vasas SE (Somogy megye I.)–Kecskeméti LC (Bács-Kiskun megye I.)
Gönyű SE (Győr-Moson-Sopron megye I.)–BKV Előre (NB III)
Kinizsi SK Gyenesdiás (Zala megye I.)–Dabas-Gyón FC (NB III)
Tarr Andráshida SC (NB III)–KTE Hufbau (NB III)
Móri SE (Fejér megye I.)–HR-Rent Kozármisleny (NB III)
Szekszárdi UFC (NB III)–Lipót Pékség SE (NB III)
Ajka Kristály SE (Veszprém megye I.)–Balkányi SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye I.)
Monor (NB III)–Komárom VSE (NB III)
Sényő-Carnifex FC (NB III)– Jászberényi FC (NB III)
Sárisápi BSE (Komárom-Esztergom megye I.)–Rákosmente KSK (NB III)
Berkenye SE (Nógrád megye I.)–Ózdi Kohász SC (NB III)
Egerszalók SE (Heves megye I.)–PMFC (NB III)
Viadukt SE-Biatorbágy (Pest megye I.)–Dunaújváros (NB III)
Bogács Thermálfürdő (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.)–III. Ker. TVE (NB III)
Maglódi TC (Pest megye I.)–MVSC-Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.)
Olajmunkás SE Gellénháza (Zala megye I.)–Sárbogárd SE (Fejér megye I.)
Szegedi VSE (Csongrád megye I.)–Bicskei FC (NB III)
Magyar Mélyépítő HSE (Hajdú-Bihar megye I.)–Vép VSE (Vas megye I.)

Vélemény, hozzászólás?