Sárbogárd: Megvan az első győzelem, az áldozat a Mezőfalva

Második hazai mérkőzésén győzelemmel örvendeztette meg a Sárbogárd szurkolótáborát. Bár a Mezőfalva ráijesztett a hazaiakra az első félidő közepén, végül magabiztos sikert arattak a vendéglátók.

A Mezőfalva tudósítója így számolt be a mérkőzésről:
“A Megye l. osztályú bajnokságban Mezőfalva Sárbogárdra látogatott. A mérkőzés háromesélyesnek indult, végül kiütéssel nyert a hazai csapat. A 27. percben Mezőfalva szerezte meg a vezetést. Sági emelte át a kapus felett a labdát,  0-1. Nem sokáig vezettek a vendégek. A Sárbogárd egy szinte ugyan ilyen szituációból szépített Horváth révén, 1-1. Nem sokkal később az ex. mezőfalvi Boros lőtt bombagólt 20 méterről, 2-1. A szünetre ezzel az állással mehettek a csapatok

fbmezo

A második félidő 57. percében ismét Boros jegyzett találatot, 3-1. Végül a 87. percben Nagy is feliratkozott a gólszerzők listájára, beállítva a 4-1-es végeredményt.”

Sárbogárd SE-Mezőfalva 4-1 (2-1)
Sárszentmiklós, 150 néző. Vezette: Wehovszky Gergő

Sárbogárd SE: Brúzsa – Gráczer G., Gráczer B. Nagy Á., Hegedűs Gy. (Nagy T.) – Demeter (Rozsos), Varga T. (Rauf R.), Lajtos, Boros B. (Szabó Sz.) – Vámosi D., Horváth Á. (Kőkuti). Vezetőedző: Gracza Tibor
Mezőfalva: Papp M. – Mekota, Kuti, Bozóki, Balázs – Kubicza, Bozsoki (Balogh I., Kaszala), Szili Z. (Márok), Erdős – Sági R. (Gyöngyösi), Szili Sz. Vezetőedző: Horváth Csaba

Gól: Horváth Á. (31′), Boros B. (36′, 57′), Nagy Á. (87′) illetve Sági R. (27′)