Rangadót nyert a Mór az Ercsi otthonában!

A Mór annak reményében utazott Ercsibe, hogy revansot vesz a tavalyi vereségért. Végváriék már a hetedik percben megszerezték a vezetést, és nem is engedték ki az előnyt a kezükből.

A Mór facebook oldalán a következő tudósítás olvasható:
“Jól kezdtük a mérkőzést a 7. percben, egy szabadrúgást követően ide-oda pattogott a labda, amire elsőnek Végvári csapott le megszerezve csapatunknak a vezetést, 0-1. A 20. percben jártunk, amikor sikerült megduplázni előnyünket, mintaszerű támadás végén Petruska fejjelt juttatta a bőrt a hálóba, 0-2. Nem sokkal később visszajött a meccsbe a hazai gárda, elég szigorú ítélet után büntetőből szépített ellenfelünk, 1-2. Az első játékrészben érdemi lehetőség már nem maradt, így egygólos előnnyel vonultunk pihenőre.

A fordulás után nagyrészt mezőnyjáték alakult ki, a kapuk egyik oldalon sem forogtak igazán veszélyben, mondhatni kontrolláltuk a mérkőzést. Az utolsó pár percre maradtak azért izgalmak, előbb egy gólba tartó emelésbe kapott bele a 16-oson kívül Hodula, ennek következménye piros lap volt, majd Meggyes egész pályás szólóját védte a frissen beállt hazai portás.

A találkozó utolsó percében azonban így is sikerült betalálni, Gál érkezett a hosszún egy szögletre, a földre lefejelt labdája utat is talált a hálóba, 1-3.

Taktikus játékkal magabiztos győzelmet arattunk, és mivel hétvégi ellenfelünk a Martonvásár csapata legyőzte Bicskét, így ismét a második pozíciót foglaljuk el a táblázaton. A héten azonban két mérkőzés vár ránk, ugyanis szerdán 13:30-kor hazai környezetben az NB2-es Puskás Akadémiával csapunk össze Magyar Kupa találkozón!”

Ercsi – Mór 1-3 (1-2)
Ercsi, vezette: Jakab Zoltán

Ercsi: Hodula – Rapai, Hoffmann, Ivacs, Hosszú P. (Szalánczi) – Fridrich (Rácz M.), Kővári L., Varga K., Nagy R. (Kovács P.) – Drapcsik (Mónus), Gróf (Versits). Vezetőedző: Gróf András
Mór: Kiss M. – Bátki, Végvári, Meggyes, Tar B. – Kaszás Cseszneki, Kőbányai (Gál D.), Klémán M. – Osgyán (Mayer), Petruska. Vezetőedző: Horváth Zoltán

Gól: Ivacs (26′, 11-esből) illetve: Végvári (7′), Petruska (20′), Gál D. (93′)
Kiállítva: Hodula (88′, Ercsi)