Pontot szerzett a Baracs a Martonvásár otthonában! FOTÓK!

A dobogós együtteseket üldöző Martonvásár a hétvégén az újonc Baracs alakulatát fogadta. A mérkőzés toronymagas esélyesei a hazaiak voltak, ám a Baracs újabb nagycsapat orra alá tudott borsot törni.

A Martonvásár facebook oldalán a következő tudósítás olvasható:
“Az első félidőben meddő mezőnyfölényt harcoltunk ki, az ellenfél elvétve tévedt a térfelünkre, több helyzet is csak helyzet maradt, gól nem esett.

A második játékrészben már a 46. percben megszereztük a vezetést amikor Magyar szögletét a vendég kapus még kiütötte, de Madaras a hálóba továbbította a labdát 1-0.
A gól felrázta a vendégeket de a játékot továbbra is mi uraltuk, az 53, percben egy gyors kontrából egyenlített a vendég gárda Sági révén 1-1.

Tovább vezettük a formás támadásokat és körülbelül 7 darab ordítóan nagy helyzetet hagytunk ki, és még az utolsó percben is a gólvonalról mentettek a vendégek. Maradt az 1-1 ami a vendégekre nézve hízelgő, de nekünk meg be kell rúgni a helyzeteinket.”

Martonvásár – Baracs 1-1 (0-0)
Martonvásár, vezette: Jakab Zoltán

Martonvásár: Gábor – Endrefalvi, Vörös F., Kővári F., Kanyó – Magyar B., Cziklin, Szilágyi I. (Szigeti), Madaras – Radics, Neuvert. Vezetőedző: Patkós Csaba
Baracs: Tóth N. – Szili Sz., Fülöp, Rezes (Sebestyén, Bartók), Prókai – Sági J., Éliás (Badi), Mészáros S., Balogh D. – Nagy D. (Cséza), Oroszi. Vezetőedző: Gyalus Zoltán

Gól: Madaras (46.) illetve: Sági J. (53.)