Pontosztozkodás Ercsiben

Nem bírt egymással az Ercsi és a Mezőfalva.

Az Ercsi tudósítója így foglamazott:

“A 20. percben egy szöglet után Balázs Sándor lőtte a vendégek gólját, 0–1. Valamelyest élénkebb lett a második félidő, a Mezőfalva nem tudta megszerezni a második találatot, és ahogy ilyenkor lenni szokott, jött az egyenlítés… A 75. percben Rebők Imre szöglete talált utat a vendégek kapujába, 1–1. Vérszemet kaptak ugyan ez­után a hazaiak, ám az eredmény már nem változott.

Gyenge színvonalú mérkőzésen reális a döntetlen eredmény. Rengeteg hibával játszottak a csapatok, a kapuk ritkán forogtak veszélyben. Ezen a mérkőzésen pontatlanul teljesített a Kinizsi, és talán ők örülhettek jobban a pontszerzésnek.

Ezzel a döntetlennel egyik csapat sem elégedett.”

Ercsi – Mezőfalva 1–1 (0–1)
Ercsi, vezette: Schweighardt Róbert

Ercsi: Hodula – Tóth K., Holentoner, Tolnai (Mónus), Hamar (Zsigmond), Hosszú P., Gróf, Pintér L. (Sebestyén), Kondreska, Rebők, Kovács P. Vezetőedző: Lieber Károly
Mezőfalva: Papp M. – Balázs, Szabó E., Nagy M., Sági J., Márki, Sági R. (Ráthgéber), Facskó, Paget, Godslove, Bozoki D. Vezetőedző: Masinka László

Gól: Rebők (75.) illetve: Balázs (20.)

Fotó: Mezőfalvi Medosz SE