Ötöt hintett a Tordas II. az Alcsútdoboznak!

Tordas megye hármas csapatának veretlenségi szériája folytatódott a legutóbbi hétvégén, mi több, alapos gólfiesztát rendeztek Vidáék az Alcsútdoboz ellen.

A Tordas II. hihetetlen menetelésbe kezdett év elején, zsinórban nyolcadik meccsén is pontot szerzett az Alcsútdoboz elleni győzelmének köszönhetően. Eddig csupán a komoly meglepetést okozó Vértesacsa tudta elkerülni a vereséget Herczku István csapata ellen, igaz, még nagy rangadók vannak hátra a tordasiak számára, hiszen nem játszottak még a Csabdival, a Zichyújfaluval és a Dinnyéssel sem.

Az Alcsútdoboz ellen papírforma eredmény született, hiszen meglehetősen simán nyert a Tordas II. Az első gólt Szalay szerezte az első játékrész derekán, aztán a második félidőben beindult a henger. Vida klasszikus mesterhármast jegyzett mindössze 11 perc leforgása alatt az 59. és a 70. perc között. A végén még Szabó is feliratkozott a gólszerzők listájára, így alakult ki az 5-0.

Nem maradt el a szokásos Tordas II. csapatszelfi az Alcsútdoboz elleni győzelem után! - fotó: Tordas Sportegyesület
Nem maradt el a szokásos Tordas II. csapatszelfi az Alcsútdoboz elleni győzelem után! – fotó: Tordas Sportegyesület

Vasárnap a második helyen álló tordasiak a harmadik helyre pályázó Zichyújfalu otthonába látogatnak, az Alcsútdoboz pedig a szintén éremesélyes Herceghalom együttesét fogadja.

Tordas II – Alcsútdoboz 5-0 (1-0)
Tordas, vezette: Hadnagy András.

Tordas II: Csizmazia – Varga L., Sztyéhlik (Farkas), Vida (Pántya), Sinka, Szalay, Márkus (Szabó T.), Kóti (Vaszilkó), Molnár, (Orosz), Jakab, Horváth T. Vezetőedző: Herczku István.
Alcsútdoboz: Maráczi – Csatlós, Szilágyi, Magáriusz, Kern, Szalai, Sebján P., Jére, Sebján A., Huszti, Lipárdi.

Gól: Vida (59., 65., 70.), Szalay (21.), Szabó T. (85.).