Nagy küzdelmet hozott a szomszédvár rangadó Baracson

A presztizsmeccs férfias csatát hozott.

A Mezőfalva tudósítója így fogalmazott:

“A Mezőfalva Baracsra látogatott ezen a hétvégén. A mérkőzés első percében a mezőfalvi Tóth Norbert bravúrjai kellettek, hogy 0-0 maradjon az állás. Majd kezdett magára találni a Mezőfalva. Godslove a 19. percben csak a kapussal volt szembe, de lövése pont a baracsi hálóőr kezében landolt. A hazai csapat is próbálkozott, de nem igazán voltak veszélyesek.

A második félidőben már valamivel kiegyenlítettebb játékot láthattak a szurkolók, de gólt itt sem. Így tehát 1 ponttal gazdagodott mindkét együttes.”

Baracs – Mezőfalva 0-0
Baracs, vezette: Stumpf Tamás

Baracs: Boldog – Fülöp, Prókai, Tóth Á., Németh T., Mazán (Nagy E. 80.), Éliás, Badi (Bartók S. 61.), Parádi, Nagy (Kaszala 25.), Varga T.
Mezőfalva: Tóth N. – Balázs, Ráthgéber (Sági R. 66.), Nagy M., Németh L., Sági J., Márki, Facskó, Mekota (Bozoki 46.), Godslove, Paget.

Forrás és fotó: Mezőfalvi Medosz SE Facebook