Nadrág nélkül is nyert a Cece Kisapostagon!

Győzelemmel kezdte a tavaszt a Megye III-as Déli csoport harmadik helyén álló Cece, mely furcsa közjáték után tudott pályára lépni a két kiállítással tartó mérkőzésen.

A Cece tudósítója így fogalmazott:
“Könnyebb meccsre számítottunk. Először is 4-5 játékosunk el sem jött a meccsre sérülés miatt, majd nem minden játékosnak jutott nadrág. Mert aki nem jött el, annál lehet.
De a hazaiak kisegítettek nekik, köszönet érte.

Irtózatosan göröngyös pályán szenvedett mindkét csapat. Sem a passzok, sem a lövések nem voltak jók. A 14. perc körül egy kapu előtti kavarodást használtak ki a hazaiak.1:0. Mi nagy erőfeszítéseket tettünk a gólért, de Sümegi és Budai előtt is felpattant a labda, így mellé lőttek. Ráadásul egy kakaskodásért páros kiállítás is volt – szerintünk túl szigorúan, de Sümegit így elvesztettük.

Aztán a második félidő közepétől Szabó Andris és Budai Gabi keményen megküzdött a labdáért, és gólt lőttek, így sikerült megfordítani az állást a javunkra. Nem volt jó meccs, de a 3 pontot elhoztuk. Gratulálunk.”

Kisapostag – Cece 1-2 (1-0)
Kisapostag, vezette: Bécs Krisztina

Kisapostag: Törjék – Hegedűs J., Szántó, Varjas, Major (Szőcs), Pék – Jóbi, Oláh, Dénes – Berczeli, Csima,.
Cece: Bögyös R. – Szunyog, Lakatos, Bognár Zs., Horváth B. – Sebestyén, Szabó A., Kovács Z., Sümegi – Budai, Csizmadia (Bognár T.).

Gól: Jóbi (13.), illetve Szabó A. (65.), Budai (76.)
Kiállítva: Törjék (44.) illetve Sümegi (44.).

A Cece öregfiúk csapata is nyerni tudott, mely a Sárszentágotát verte idegenben 4-1-re. Góllövők: Kovács Nándor, Németh László (2), Csányi Árpád.