A Mór nyerte a Velence elleni rangadót

A teljesen újjászervezett Velence csupán egy félideig tudott partiban lenni a móriakkal. Az utolsó öt perc alatt hármat lövő hazaiak kiütötték ellenfelüket.

A Mór facebook oldalán a következő beszámoló olvasható a mérkőzésről:
“”Kezdettől fogva támadólag léptünk fel, aminek meg is lett az eredménye, Osgyán szerezte meg a vezetést csapatunknak! A következő 35 percben azonban sehogy sem akart megszületni a második gólunk, pedig a lehetőségünk megvolt rá többször is.

A második játékrészben még feljebb toltuk a védekezésünket, valamint Petruska becserélése is jól sült el. Hórihorgas támadónk előbb Csesznekit indította, aki nem is hibázott, 2-0, majd saját maga helyezett el két találatot a láthatóan erejével elkészülő vendégek kapujába, 4-0! Maradt még két találat a végére is, Kőbányai majd Tar helyezett az üres kapuba, egy-egy sakk-matt akció végén!

Kimondható, hogy ekkora arányban is megérdemelten nyertünk, készülünk tovább, a héten Tordas csapatához látogatunk!”

menthol600Ideje megünnepelni a győzelmet! Fergeteges karaoke party a Menthol Karaokeval!

Mór – Velence 6-0 (1-0)
Mór, 300 néző, vezette: Bíró Dániel

Mór: Kiss M. – Cseh, Végvári, Handl, Tar B. – Kaszás, Meggyes (Klémán M.), Kőbányai, Cseszneki (Vajda) – Osgyán (Mayer), Gál D. (Petruska). Vezetőedző: Horváth Zoltán
Velence: Bostyán – Bakonyi, Harmati, Gál-Gerlach (Németh Zs.), Pintér – Lantos, Metzger (Tóth B.), Gémes (Csicsely), Gulyás-Kovács (Széll) – Barabási, Horváth B. (Waltner). Vezetőedző: Czakó András

Gól: Osgyán (7′), Cseszneki (54′), Petruska (72′, 86′), Kőbányai (88′), Tar B. (89′)