Mór II: Megtört az átok!

Megszerezte szezonbeli első győzelmét a Mór II. a Megye II-es Észak csoportban, nem is akárhogy: rendkívül magabiztosan győzték le a piros-feketék a Csórt.

A Mór II. tudósítója így fogalmazott:

“12 nyeretlen fordulót követően, és a múlt heti súlyos vereség után hazai pályán sikerült javítani! Remekül kezdtük a találkozót, a 6. percben egy szögletet követően Vincze törte el a labdát, amely az üresen álló Stéger Gergőt találta meg, aki közelről nem is hibázott. 1-0! Továbbra is nagy fölényben játszottunk, a vendégeknek szinte kapura lövése sem volt az első félidőben. Már az első játékrészben szerettük volna lezárni a találkozót, de a helyzetek rendre kimaradtak. Egészen a 30. percig, amikor Elek Ramón pofozta a labdát közelről a kapuba. 2-0! A 40. percben Fojtyik adott remek labdát Stégernek, aki egy átvétel után magabiztosan passzolt a kapuba! Csatárunk megszerezte maga 2., csapata 3. gólját már a szünet előtt.

A fordulást követően sem kezdtünk rosszul, azonban a lehetőségek rendre kimaradtak. Az első percekben Dreska kapáslövése csattant a keresztlécen. Majd Stéger fejelt pazar mozdulattal a hálóba, de a játékvezető les címén érvénytelenítette. A triplázás ezúttal nem jött össze. Továbbra is akadtak helyzetek a kapuk előtt, de újabb gól nem született. Előbb Szántó Gergely forgácsolta szét a kapufát, majd Schábel lőtt szép gólt, amit ugyancsak érvénytelenítettek les miatt. A 81. percben Koller tálalt remekül Vachtler Szabolcs elé, aki a kapus mellett a hálóba passzolta a játékszert. 4-0!”