Mesteri támadójátékkal verte a Martonvásár a Mezőfalvát! FOTÓK!

Bár meglepetésre korán hátrányba került hazai pályán a Martonvásár a Mezőfalva ellen, a vendéglátó a második félidőre összekapta magát, és Madaras vezérletével megfordította a meccset.

A Martonvásár tudósítója, Süle Barna így fogalmazott:
“Jó időben szép számú közönség előtt kezdődött a mérkőzés. A 11. percben Szabó Krisztián 30 méteres lövése utat talált a hazai kapu bal sarkába, 0-1. A jól megszervezett mezőfalvai védekezést a 40. percben sikerült csak feltörni a martoni támadóknak, mikor Cziklin Roland labdájával Madaras Dávid ment el a jobb oldalon, a középre adásából Szilágyi Roland öt méterről lőtt a kapu közepébe, 1-1.

A 61.pecben Magyar Balázs indításánál a vendégvédő lába alatt elment a labda, amivel Kanyó Richárd iramodott meg, a büntető területen belül a menteni szándékozó védő hátulról elkaszálta, a megítélt tizenegyest a sértett magabiztosan értékesítette, 2-1. A 65′, 70′, 71′ percben Madaras Dávid pillanatai jöttek, öt perc alatt mesterhármast ért el. Kétszer Magyar Balázs remek labdáival a kapust is kicselezve lőtt az üres kapuba, majd Neuvert Álmos a tizenhatos sarkáról tekerte éle a játékszert és egy pattanásból hat méterről a hálóba belsőzte, 5-1.

A Martonvásár a második félidőben a feljavuló támadó focijának köszönhetően megérdemelten tartotta otthon a bajnoki pontokat a végére kissé hitehagyottá váló vendégekkel szemben.”

Martonvásár - Mezőfalva (2016/2017)

kép 1 / 13

Martonvásár-Mezőfalva 5-1 (1-1)
Martonvásár, 100 néző, vezette: Bíró Dániel

Martonvásár: Nagy Gy. – Endrefalvi, Vörös F., Neuvert, Madaras (Szabó L.) – Kanyó, Magyar B.(Asbóth), Kővári F., Cziklin (Berczi) – Szilágyi I. (Szigeti), Radics. Vezetőedző: Patkós Csaba
Mezőfalva: Papp M. – Balázs, Móricz, Csuka, Szabó K. – Benczik, Sági R., Mekota, Bartus – Bozóki (Suplicz), Balogh I. Vezetőedző: Hajnal Attila

Gól: Madaras (65., 70., 72.), Szilágyi I (41.), Kanyó (62.), illetve Szabó K. (12.)
Kiállítva: Balázs (88.)
Jók: Madaras (a mezőny legjobbja), Magyar B., Endrefalvi, illetve Szabó K.

Fotók: Gutyina Attila