Megye III: Botlott a Rácalmás és az Alap is

Fejér megye, Fejér Megye III

Északon nem hibáztak az élcsapatok, délen viszont több meglepő eredmény is született.

Megyei III. osztály Észak Felnőtt 9. forduló

Szombaton paprikás hangulató, gólzáporos meccsen nyert a Kajászó Baracskán. A második félidőt mindkét csapat 10-10 emberrel játszotta le a szünet előtti páros kiállítást követően, végül a duplázó Pfeiffer vezérletével nyertek a kajászóiak.

Vasránap az éllovas Magyaralmás két gyors góllal korán el akarta dönteni a pontok sorsát Újbarokon, végül meg is nyerte szezonbeli kilencedik meccsét is az éllovas. A móriak egy híján tizet vágtak az Iszkának, Szabó, Petruska és Nagy is duplázott. Az élcsapatok közül a Dinnyés a triplázó Székely vezérletével diadalmaskodott Csákberényen, míg a tordasiak hátrányból mértek nagy zakót a Pázmándra.

Megyei III. osztály Dél Felnőtt 9. forduló

A forduló rangadóján a Besnyő a duplázó Dankó vezérletével győzni tudott az eddig hibátlan Rácalmás otthonában. A harmadik helyen álló Alap annak a Vajtának az otthonába látogatott, amelyik sem tavaly, sem idén nem talált legyőzőre hazai pályán a megye háromban. A vajtaiak sorozata nem szakadt meg, mi több: legyőzték Kaszásékat, pedig az Alap bő fél órát emberelőnyben játszhatott le.

A Lajoskomárom játékosa, Gógán Ádám mesternégyest lőtt a Nagylóknak, csapata pedig 10 emberrel is kihúzta kapott gól nélkül az utolsó 25 percet.  A Sárszentágota 9 gólos meccsen verte a Cecét, Csere és Kovács is duplázott az ágotaiak részéről.

A Kőszárhegy és a Szabadegyháza-Sárosd II. ütközete elmaradt, amint megtudjuk ennek okát, frissítjük cikkünket.

Rácalmás – Besnyő 1-2