Megye III: A tordasiak 10, a kajászóiak 6 gólt lőttek

Fejér megye, Fejér Megye III

A tordasi Tóth Gergő Mihály 4, a kajászói Pfeiffer Róbert Sándor 3 gólt szerzett a hétvégén.

Megyei III. osztály Észak Felnőtt 18. forduló

Az élen álló magyaralmásiakra komoly erőpróba várt, hiszen a legutóbbi 4 meccséből 3-at megnyerő Söréd-Bodajk II. gárdája fogadta őket. Az első félidő derekán ugyan hátrányba került a listavezető, de a második félidőben megfordította a meccset. A Mór magabiztosan nyert Dinnyésen, a találkozót mindkét csapat 10-10 emberrel fejezte be.

A tordasiak gólfiesztát rendeztek Csákberényben, Tóth Gergő Mihály egymaga 4 gólt szerzett, csapata pedig 10-ig meg sem állt. Elemében volt a Kajászó is, amely a triplázó Pfeiffer Róbert Sándor remeklésének is köszönhetően verte a Csókakő együttesét. Az Iszkaszentgyörgy korán kétgólos előnybe került Gyúrón, és úgy is meg tudta azt őrizni, hogy az első félidő végén emberhátrányba került egy kiállítást követően.

Megyei III. osztály Dél Felnőtt 18. forduló

Szombaton az éllovas Besnyő fő kihívójával, a szabadegyházai csapattal csatázott Besnyőn. A vendégek korán előnybe kerültek, de a hazaiak még az első félidőben fordítottak és meg is nyerték az ütközetet, ezzel ismét tíz ponttal vezetik a táblázatot.

Vasárnap az eddig bombaformában lévő Nagylók kikapott az otthon mindenkire veszélyes Cece ellen. Ugyancsak vereséget szenvedett az élcsapatok közül a Rácalmás és a Vajta is, előbbi Alapon, utóbbi Ráckeresztúron maradt pont nélkül.

2023. 04. 01. szombat 16:30
Besnyő – Szabadegyháza-Sársod II. 3-1

2023. 04. 02. vasárnap 16:30
Alap – Rácalmás 1-0
Dég – Kőszárhegy 2-1
Kulcs – Lajoskomárom II. 0-1
Cece – Nagylók 2-1
Ráckeresztúr – Vajta 2-0