Megye I: Juhász Márton és a Kisláng megálljt parancsolt a Mórnak, élen a Bicske!

Fejér megye, Fejér Megye I, Fejér Megye II, Fejér Megye III

A három dobogós csapatnak egyaránt 21-21 pontja van, miután a kiesés elől menekülő Kisláng kiütötte a Mórt.

Fejér Megye I. Felnőtt, 9. forduló

Érkeztek az eredmények, s sokáig úgy tűnt, minden a papírforma szerint zajlott. A Bicske egy hatossal küldte haza a Martonvásárt, a Főnix ugyan a vártnál nagyobb arányban, de nyert hazai pályán az Ercsi ellen, a címvédő Ikarus hozta a kötelezőt Enyingen.

Már csak egy eredmény hiányzott, mire végül érkezett a bombameglepetés: a Kisláng színeiben Juhász árton klasszikus mesterhármast ért el az első félidőben mindössze huszonárom perc leforgása alatt. Bár a második játékrész elején egy büntetővel szépített a Mór, a végén Juhász József Benjamin tette fel a cseresznyét a tortára a hosszabbításban szerzett találattal, a hazai játékosok, klubvezetők és szurkolók legnagyobb örömére.

A tabella mindkét vége alaposan átrendeződött. A Bicske az új éllovas, a Főnix az utóbbi időkben mutatott remek teljesítményével feljött a második helyre, míg a Mór visszacsúszott a dobogó alsó fokára. Mindhárom érmes helyen álló gárdának 21 pontja van, hihetetlenül kiélezett tehát az őszi elsőségért folytatott versenyfutás.

A tabella végén bár helyezésben nem, pontszámban nagyot ugrott előre a Kisláng, mely első győzelmével négy pontra meglógott a pont nélkül szerénykedő Enyingtől.

2018. október 13. szombat 14:30
Sárosd – Lajoskomárom 3-1 (1-0)
Gól: Szekeres (16.), Killer (67., 69.) illetve: Czéhmeiszter (65.)

2018. október 14. vasárnap 14:30
Bicske – Martonvásár 6-1 (3-1)
Gól: Rigó (13.), Móri (20., 87.), Sötét (45.), Katona (79.), Peinlich (90.) illettve: Saidi (43.)

Baracs – Mezőfalva 0-0

Főnix – Ercsi 5-1 (5-0)
Gól: Dencinger (59., 62.), Király (67.), Totsche (75.), Potronai (76.) illetve: Papp (82.)

Kisláng – Mór 4-1 (3-0)
Gól: Juhász M., (16., 29., 39.), Juhász J. B. (91.) illetve: Meggyes (48., 11-es)

Enying – Ikarus-Maroshegy 0-4 (0-2)
Gól: Báles (15.), Varga F. (20., 11-esből), Tóth B. (61.), Holka (80.)
Kiállítva: Varga (64.)

Tordas – Gárdony 1-2 (1-1)
Gól: Szabó B. (24.) illeve: Varga B: (20., 77.)