Megkezdte az alapozást a Mór, a Martonvásár és az Ercsi is!

Fejér megye, Fejér Megye I

A Megye I-es élcsapatok mindegyike edzésbe állt. A Mór és az Ercsi már első felkészülési mérkőzésén is túl van, míg a Martonvásár hamarosan a Velencével csap össze.

Móri SE:

Július 14-én a Balatonfüred csapatával csapott össze a Mór Bakonycsernyén, mivel a móri centerpálya felújítás alatt állt.  A Mór facebook oldalán megtalálható a gárda felkészülésének menetrendje:

“További edzőmeccseink időpontjai:
2017.07.18. Kedd: Főnix FC –Móri SE 18:00 Székesfehérvár
2017.07.19. Szerda: Bakonycsernye BSE – Móri SE 18:30 Bakonycsernye
2017.07.26. Szerda: Móri SE – Bodajk SE 18:00 Mór
2017.07.28. Péntek: Móri SE – Móri SE II 18:00 Mór

Keretünkben több változás történt, érkeztek valamint távoztak is csapatunktól, hamarosan beszámolunk a nevekről is.”

Martonvásári SK:

A Martonvásár a július 10-ével kezdődő héten trenírozott először a 2017/2018-as bajnokságra való felkészülés jegyében. A Martonvásár facebook oldala eképpen számolt be:

“Felnőtt csapatunk a héten megkezdte a felkészülést a következő szezonra. Az edzések mellett, több edzőmérkőzés is szerepel, ezek időpontjáról tájékoztatást adunk, az első mindjárt 07.20.-án csütörtökön 18.30-tól lesz az ellenfél a Velence csapata.

A keret még korántsem teljes, de van még idő bőven az átigazolási időszakból. A mérkőzésekre minden érdeklődőt szeretettel várunk.”

Magyar Balázsék készülnek a 2017/2018-as évadra - fotó: Martonvásári SK
Magyar Balázsék készülnek a 2017/2018-as évadra – fotó: Martonvásári SK

Ercsi Kinizsi:

Az Ercsi igen keményen készül a közelgő bajnoki rajtra, a Szabolcs Kupán is részt vesz. A csapat első edzőmérkőzéséről az Ercsi tudósítója így számolt be:

“Magabiztos győzelmet aratott az Ercsi az első felkészülési mérkőzésen! Ercsi Kinizsi – Ráckeve 8:3
6. perc: A próbajátékos Lakk Imre góljával szerezte meg a vezetést az Ercsi, 1:0.
30. perc: Büntetőből egyenlített a Ráckeve, 1:1
37.perc Hosszú Péter góljával újból vezetett az Ercsi, 2:1 az Ercsinek.
50.perc Szalánczi góljával már 3:1-re vezetett az Ercsi.
58.perc Rebők szerzett gólt, 4:1 az Ercsinek.
67.perc Ivacs góljával már 5:1 volt az Ercsinek.
70.perc Hoffman mig a 79.percben Kővári volt eredményes.
84.perc: Szépített a Ráckeve.
89.perc: A másik próbajátékos Gombócz Vince szerezte meg az Ercsi 8-dik gólját.
91.perc: Még egy gólt szerzett a Ráckeve csapata.
Teljesen megérdemelt győzelmet aratott az Ercsi.”