Martonvásári győzelem Juhász József emlékére

Szép győzelemmel búcsúztatta a Martonvásár csapata korábbi labdarúgóját és elnökségi tagját.

A Martonvásár tudósítója így fogalmazott:

“Gyásszünettel, indult a találkozó, a 86 éves korában elhunyt Juhász József emlékére, aki korábban a Martonvásár labdarúgója, majd elnökségi tagja is volt, és megkapta a Fejér megyei labdarúgásáért kitüntetést is.

Megfontoltan kezdtek a csapatok, az első negyedórára mindkét oldalon egy-egy gyenge próbálkozás jutott. A 18. percben viszont csak Saidi Imeden múlt, hogy nem vezettek a hazaiak, a támadó szép átvétel után fordulásból tüzelt, egyenesen a kapus ölébe. Két perc múlva újra a Baracs mellé szegődött a szerencse, Kővári lövése ment el keresztbe a kapu előtt. Fél óra után a vendégek könnyen előnybe kerülhettek volna, de Lázár Dávid úgy döntött, másfél méterről inkább fölé fejel. A 37. percben viszont már nem volt semmi, ami megakadályozza a gólszerzést: szöglet után a hosszú saroknál helyezkedő Kővári fejelt, a labda pedig a kapu jobb oldalában kötött ki, 1-0.

Fordulás után elsőként ismét Saidi Imed volt a főszereplő. Előbb az 57. percben fejelt kapura, ekkor Boldog még bravúrral hárítani tudott, de két perccel később már ő is tehetetlen volt, mikor a martoni támadó 30 méterről bombázott a jobb felső sarokba, 2-0. A mérkőzés végleg Magyar Balázs góljával dőlt el, aki Cziklin beívelését mesterien vette át mellel, majd egy védővel a nyakán a kapu közepébe lőtt, 3-0.

A Baracsnak ezen a napon annyi öröm jutott, hogy a meccs utolsó gólját ők szerezhették. A 81. percben egy keresztbe lőtt labdára Badi Kristóf érkezett pontosan, és bár a hazaiak kapusa, Deák beleért a labdába, de védeni nem tudott, 3-1.”