Martonvásári győzelem a szezonzárón

Fejér megye, Fejér Megye I

A szezon utolsó mérkőzésén a Martonvásár a Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő együttesét fogadta. Bár a hazaiak számára már nem volt tétje a találkozónak, mégis odatették magukat, és győzelemmel örvendeztették meg szurkolóikat.

A martonvásáriak így számoltak be a mérkőzésről facebook oldalukon:
“A nagy meleg nem vette el a kedvét a játékosoknak mert nagy elánnal estek egymásnak, nagy volt az iram és a kapuk is gyakran voltak veszélyben, volt hogy Strommer bravúrja kellett, és volt amikor Radics az utolsó pillanatban mentett, de a vendég kapusnak is volt dolga bőven, az eredmény a félidőig nem változott.

A második 45 percben nagyobb tempóra váltottunk, nagy rohamokkal kezdtünk és ennek meg is lett az eredménye. A 46. percben Pápai utolsó emberként csak szabálytalanul tudta megállítani játékosunkat ezért idő előtt mehetett zuhanyozni. Továbbra is mi támadtunk, az 51. percben Bajor egyedül tört kapura és a kapus mellett elhúzva a labdát szerezte meg a vezetést, 1-0.

Sajnos az öregfiúkhoz hasonlóan itt sem örülhettünk sokáig a vezetésnek, mert az 56. percben Pleszkán tizenegyesből egyenlített, 1-1. Nem csökkent az iram, és mintha a vendégek fáradni kezdtek volna, mert egyre több volt az eladott labda. Aztán a 80. percben Bajor mintha csak lemásolta volna az első gólját, eldöntötte a mérkőzést, 2-1.

A 6. helyen zárt csapatunk, egy kis odafigyeléssel előrébb is végezhettünk volna, voltak fájó vereségek, de volt olyan is, hogy várakozáson felül teljesített a csapatunk. 50 pontot szereztünk, 15 győzelem, 5 döntetlen és 10 vereség a mérleg, a házi gólkirály Magyar Balázs lett 15 góllal.

Mindenkinek köszönjük hogy kilátogatott mérkőzéseinkre és buzdította csapatunkat! A következő szezont már az új létesítménybe fogjuk kezdeni, most némi szünet következik és utána indul a felkészülés.”

Martonvásár – Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő 2-1 (0-0)
Martonvásár, vezette: Tóth III. László (Tóth Bence, Makk Péter)

Martonvásár: Strommer – Hernádi, Radics, Udvros, Neuvert, Molnár A. (Nádpor), Kővári, Molnár T. (Szigeti), Magyar, Bajor, Vörös. Technikai vezető: Gutyina Attila
Gárdony: Heim – Kocsis, Burucz, Nagy Á., Hanák, Bognár (Tóth B.), Pápai, Klauz, Oláh, Pleszkán, Sowunmi A. Vezetőedző: Oláh Attila.

Gól: Bajor (51′, 80′) illetve: Pleszkán (54′)
Sárga lap: 2-1
Kiállítva: Pápai (46′)