Magyar Kupa: Újvárosi és bogárdi siker

Fejér megye, Fejér Megye Magyar Kupa

A Velence alaposan megnehezítette a Szeged dolgát.

A Dunaújváros továbbjutott az azonos osztályban szereplő Biatorbágy ellen. A mindent eldöntő gólt a 32. percben szerezte Tóth.

Viadukt SE-Biatorbágy (NB III) – Dunaújváros (NB III) 0-1 (0-1)
Biatorgbágy, Iharos dűlői sportpálya. Vezette: Bana Gergely

Dunaújváros: Orczi – Busa (Reicheld, 75.), Dorogi, Horváth, Csendes, Szepessy, Puskás, Hompót, Kovács, Tóth, Tapiska (Al-Sheraji Rauf, 61.) Vezetőedző: Lőrincz Emil

Gól: Tóth (32.)

A Megye I-es Velencének papíron nem sok esélye volt az NB II-es Szeged ellen. A szegediek szereztek vezetést az első félidőben, majd a tópartiak egyenlítettek a hajrában. A hajrát jobban bírta Joao Janeiro csapata, és végül tovább is jutott a végén szerzett két gólnak köszönhetően. Az adatbankban a jegyzőnyv hibásan került rögzítésre a gólok sorrendjét illetően.

Velence (Fejér Megye I) – Szeged-Csanád Grosics Akadémia (NB II) 1-3 (1-1)
Velence Sportpálya. Vezette: Pillók Ádám

Velence: Sebestyén – Hushegyi, Totsche (Telek, 87.), Sebők, Katona (Kovács, 85.), Szalai, Baloni, Zsigmond, Kristóf, Boda, Szilágyi. Vezetőedző: Oláh Attila
Szeged-Csanád: Aleksic – Bitó (Oláh, 66.), Tóth, Horváth, Zvara, Sóron, Gajdos, Moga, Cigan (Varga, 78.), Zabari, Dragoner (Andorka, 67.). Vezetőedző: Joao Janeiro

Gól: Szilágyi (30.) illetve: Kristóf (43., öngól), Andorka (84.), Sóron (90.).

A Fejér Megye I-ben szereplő Sárbogárd a Zala megyei első osztályú Gellénházán mérte össze erejét a helyi csapattal. A bogárdiak remekül teljesítettek, végig kézben tartották a meccset, és kiütéses győzelmet arattak.

Olajmunkás SE Gellénháza (Zala megye I) – Sárbogárd SE (Fejér Megye I) 1-5 (0-1)
Gellénházai Sportpálya. Vezette: Horváth Patrik

Gellénháza: Nátrán – Lukács, Horváth, Bognár (László 46.), Lukács, Szabó B. (Bognár K. P. 83.), Mavolo, Czibor, Odonics (Toplak 86.), Németh R., Nagy D.
Sárbogárd: Matócza – Laták, Kindl, Gulyás-Kovács, Kókány, Bezerédi, Majláth (Nagy, 84.), Gráczer G., Paget, Gráczer B. (Horváth, 74.), Rödenbücher (Gyuricza, 57.)

Gól: Nagy (54.) illetve: Majláth (10.), Bezerédi (47.), Gyuricza (65.), Gulyás-Kovács (80., 88.).