Magyar Kupa: Ezúttal a gólok záporoztak a Martonvásár és az Ercsi találkozóján!

Fejér megye, Fejér Megye Magyar Kupa

Míg legutóbb az eső, ezúttal a gólok záporoztak a két zöld-fehér gárda kupatalálkozóján. A csapatok kedden pótolták az elmaradt Magyar Kupa rangadót, amelyen egy kiállítás is történt.

Az Ercsi tudósítója így fogalmazott:

“Egy nagyon hosszú rossz sorozat megtörésére készült az Ercsi Kinizsi a Martonvásár ellen, mert több éve nem tudta legyőzni. Az első 25 perc a Martonvásár fölényét hozta, ami egy nagy helyzetben és egy gólban mutatkozott meg.

6 .perc: Kovács adott be jobbról, és az érkező Kanyó feje előtt éppen csak elszállt a labda.
21. perc: Magyar adott be egy szögletet, amit Kővári Ferenc értékesítésített, 1-0 a Martonvásár javára.
28. perc: Ivacs használta ki a martoni védők figyelmetlenségék és egyenlített, 1-1
44. perc: Kanyónak borult el az agya, miután Rebők adott neki kötényt. Miután Rebők meg akarta kerülni Kanyót, a martonvásári játékos mellkason könyökölte, ezért Szűcs játékvezető teljesen jogosan kiállította.

Az Ercsi fölénye méginkább kiteljesedett emberelőnyben - fotó: Marotnvásár
Az Ercsi fölénye még inkább kiteljesedett emberelőnyben – fotó: Marotnvásári SK facebook

A második félidőben teljesen a Marton fölé kerekedett az Ercsi, és már csak a különbség volt a kérdés.
60. perc: Ivacs adot be a baloldalról, a beadás átszállt mindenki felett és a túloldalon érkező Szalánczi a kapuba rúgta a labdát, 2-1 az Ercsinek.
67. perc: Ivacs második gólpasszát adtja a mérkőzésen, miután egy szabadrúgást adott be, és azt Kővári László csúsztatta a kapu jobb oldalába.
77. perc: Nagy adott be a baloldalról, ami Ivacshoz került, aki szemet gyönyörködtető szép gólpasszt adott Laknak: ( a a felé száló labdát sarokkal adta be. Lak nem hibázta el a ziccert, 4-1 az Ercsinek.

Teljesen megérdemelt győzelmet aratott az Ercsi Kinizsi és készülhet a Bicske ellen a Magyar Kupa 3. fordulójára, ami Augusztus 23-án lesz este 17:00-tól.