Magyar Balázs vezetésével törte meg az átkot a Martonvásár! FOTÓK!

Három 1-1-es döntetlent követően megszakadt a Martonvásár nyeretlenségi sorozata az Enying ellen, bár az újonc jól ráijesztett Patkós Csaba csapatára.

A Martonvásár Facebook oldalán a következő tudósítás jelent meg:

“Jól kezdtük a mérkőzést, két veszélyes helyzetünk is volt 10 perc alatt, de jött a hidegzuhany: egy félpályán eladott labdából indult az ellenfél, Paluska három védőnk gyűrűjében rúgta a labdát a bal alsóba, 0-1. A félidő végén sikerült csak egyenlíteni, a 45. percben Magyar 25 méterről elvégzett szabadrúgása a felső kapufáról vágódott a gólvonal mögé, 1-1.

A második félidőben mindkét oldalon voltak helyzetek. Egyre nagyobb nyomást helyeztünk a vendégek kapujára, ami góllá érett a 75. percben. Sinan visszapasszolt labdáját Magyar lőtte a bal felsőbe, 2-1. A 89. percben Cservenka indította a csereként beállt Kádárt, aki a kapus mellett lőtte ki a bal alsót, 3-1. Egy fiatal lelkes csapat ellen tartottuk itthon a 3 pontot, gratulálunk a győzelemhez!”

Vasárnap a Matonvásár Lajoskomáromban vendégeskedik, míg az Enying a Mezőfalvát fogadja.