Leszakította magáról a Seregélyes az üldözőket! FOTÓK!

Kiütéses győzelemmel igazolták Szurovcsjákék, hogy a felsőházhoz szeretnének tartozni.

A zárófordulóbn a 11. helyen tanyázó Seregélyes fogadta a 12. Nagykarácsonyt. A két csapat között hat pont volt a különbség a találkozót megelőzően, így mindkét gárdának igen fontos volt ez a mérkőzés.

A hazaiak már a 7. percben megszerezték a vezetést Zsilovics révén. A félidő második felében Szurovcsják klasszikus mesterhármast ért el, Rapai góljával pedig már 5-0 volt az állás.

A második félidő már csak formalitás volt, Szurovcsják azért lőtt még egy gólt. Felföldi szépített, amire Kű és Zsilovics válaszolt, így alakult ki a 8-1.

A Seregélyes ezzel determinálta, hogy a felsőházhoz szeretne tartozni, s egy helyet előrelépve a 10. helyről várhatja a folytatást.

Seregélyes - Nagykarácsony

kép 1 / 16

Seregélyes – Nagykarácsony 8-1 (5-0)
Seregélyes, vezette: Nagy Károly

Seregélyes: Závotka – Muck (Németh L.), Druzsin, Miklós (Dancsa), Princz, Szurovcsják L. (Szurovcsják N.), Kű, Rapai (Hamburger), Zsilovics – Penzer (Deák), Ihász.
Nagykarácsony: Turi – Kisari, Kovács D., Brogyányi, Wadolowski, Huszár, Fekete, Szabó M., Felföldi, Varga Á. (Kacz), Tábi (Simon J.). Vezetőedző: Mergl István

Gól: Szurovcsják L. (30., 35., 43., 54.), Zsilovics (7., 83.), Rapai (45.), Kű (76.), ill. Felföldi (61.)

Kiállítva: Huszár (78. Nagykarácsony), Kisari (78. Nagykarácsony).

Fotók: Seregélyesi SC