Kiütötte a Tordas a Pusztaszabolcsot

Fejér megye, Fejér Megye I, Fejér Megye II

Tizenkét gól esett a felkészülési mérkőzésen, mely a Korolovszky Gábor vezette csapat első győzelmét hozta.

A Pusztaszabolcs kispadján új edző foglalt helyet Mondovics Zoltán személyében, míg a Korolovszky Gábor vezette Tordas első győzelmére készült.

Hamar kijött az osztálykülönbség a csapatok között, már az első félidőben eldőlt a találkozó végkimenetele, hiszen a tordasiak öt rúgott góljára nem érkezett válasz a szünetig. A második félidőben kiegyenlítettebb játék folyt a pályán, végül 9-3 lett az eredmény.

A tordasiak részéről Szép mesterhármast jegyzett, Márkus és Bakos pedig duplázott, a szabolcsiaknál Kovács volt a legeredményesebb a maga két találatával.

Tordas - Pusztaszabolcs

kép 1 / 4

Tordas – Pusztaszabolcs 9-3 (5-0)
Vezette: Kupi Zoltán

Gól: Márkus (2), Szép (3), Szmok, Bakos (2), Kun illetve: Nagy V., Kovács Zs. (2)