Kiütéssel nyert a Mór az Aba ellen

Sorozatban ötödik kapott gól nélküli győzelmét könyvelhette el a Mór, ezúttal az újonc Aba-Sárvíz ellen parádéztak Gálék. Az abaiak továbbra is pont nélkül állnak a tabella végén.

A Mór facebook oldalán a következő tudósítás olvasható:
“Ahogyan azt várni lehetett, ellenfelünk beásta magát a kapuja elé, idő kérdése volt, hogy feltörjük az abai reteszt. 20 perc telt el, mire a sokadik lehetőség után végre a kapuba is be találtunk Gál érkezett egy kipattanóra, 1-0.

A félidő végén aztán el is döntöttük a meccset, 4 perc alatt 3-szor mattoltuk az vendég kapust. Bátki kísért el egy támadást és helyezett a kapuba, 2-0. Majd a Kőbányai által kiharcolt büntetőt vágta magabiztosan a hálóba Tar, 3-0. Végül Gál zárta le a játékrészt, aki ismét egy kipattanót pofozott a ketrecbe, 4-0.

A térfélcsere után maradtunk támadásban, Kaszás okosan tekert a hosszúba a mozdulni sem tudó portás mellett, 5-0. Jöttek továbbra is a helyzetek, gólt azonban Mayer lőtt, aki közelről talált be, 6-0. A végére maradt Cseszneki gólja, aki egy gyors kényszerítőzés után lőtte be ziccerét, 7-0. Kiütéses, illetve kapott gól nélküli mérkőzés ismét!

A hét közben nagy feladat vár ránk a kupában valamint hétvégén ismét egy újonchoz látogatunk, Pátkán szerepel a csapat. Köszönjük a szép számban kilátogató nézőknek a szurkolást!”

Mór-Aba-Sárvíz FC 7-0 (4-0)
Mór, vezette: Wehovszky Gergő

Mór: Pap – Bátki (Cseh), Végvári, Handl (Petruska), Tar B. – Kaszás (Klémán M.), Meggyes, Kőbányai, Cseszneki – Osgyán(Mayer), Gál D. (Vajda). Vezetőedző: Horváth Zoltán
Aba-Sárvíz FC: Sereg (Szabó N.) – Esze A. (Kulcsár), Tóth R., Lakk, Nyitrai – Esze T., Kovács P. (Réti), Madácsi, Gyuricza – Glócz (Csuti), Penczer (Balogh T.). Vezetőedző: Bor József Dezső

Gól: Gál D. (21′, 45′), Bátki (41′), Tar B. (43′), Kaszás (52′), Mayer (73′), Cseszneki (86′)
Kiállítva: Kulcsár (66′)