Kiélezett csatát vívott a Ráckeresztúr és az LMSK!

Első tavaszi hazai győzelmére készült a Ráckeresztúr, mely a második félévben igencsak hektikus formát mutató Lepsényt látta vendégül vasárnap. Az öt gólt hozó találkozó izgalmasan alakult.

Az LMSK tudósítója így fogalmazott:
“Ráckeresztúron vendégszerepeltünk vasárnap. Jól indult számunkra a mérkőzés, már a 8. percben megszereztük a vezetést Mocher Dávid találatával. A hazai csapat a 23. percben egyenlíteni tudott, tehát egál volt a félidei eremény.

Az 50. percben újabb Mocher gól, így ismét nálunk volt az előny, 1-2. Az 56. percben Bagó is a kapuba talált, kétgólosra növelve előnyünket , 1-3. A hazai csapat lelkesedésének köszönhetően szépíteni tudott a 83. percben, de egyenlíteni már nem, így sikerült mindhárom pontot hazahoznunk Ráckeresztúrról.”

MPF Ráckeresztúr – LMSK Cobra Sport 2-3 (1-1)
Vezette: Kupi Zoltán

MPF Ráckeresztúr: Lósits – Szilukács, Neuvert, Bendák, Hartai, Lepsényi, Borsos (Mayer), Horváth B., Takács M. (Kóti), Takács B., Cseprekál (Szabó Zs.). Edző: Zsigmond László
LMSK Cobra Sport: Kovács Z. – Kovács I., Sütő, Horváth A., Mocher (Lázár), Csizmadia, Bagó (Szipőcs), Halász, Cziczinger, Zsiga, Nasta (Baráth).

Gól: Cseprekál (23.), Neuvert (83.) ill. Mocher (8., 50.), Bagó (56.)