Kétgólos előnyt herdált el a Mezőfalva! FOTÓK!

Fejér megye, Fejér Megye I

A Sárosd a 72. percben még kilátásalan helyzetben volt, ám bravúrral otthon tartott egy pontot.

A Mezőfalva tudósítója így fogalmazott:

“A Mezőfalva csapata a 13. fordulóban a szomszédos Sárosdhoz utazott. A mérkőzést jól kezdték a vendégek, ezt jelezte a 9. percben a jobb kapufa előtt centikkel elhagyó labdájuk is. A 26. percben aztán a keresztléc felett hagyta el mezőfalvi lábról a zsuga a játékteret. A 34. percben érett aztán góllá a vendégek próbálkozása, amikor Szabó Ervin góljával vezetéshez juttatta csapatunkat, 0-1. A szünetig újabb gól már nem esett.

A második játékrészben növeltük az előnyt, amikor az 53. percben Sági József volt eredményes, 0-2. Aztán kezdett alább hagyni a lendületünk, amit a hazai csapat is érzett. Killer a 73. percben szépített, 1-2. A 85. percben Killert buktatták a 16-osnál, ezt Kovács váltotta gólra, 2-2.

Hiába vezettünk már két góllal is, 3 helyett 1 ponttal gazdagodoltunk, ahogy a Sárosd is. Jövő héten javíthatunk a Gárdony ellen.”