Jól kezdett a Káloz, bajban az Adony

Fejér megye, Fejér Megye II

A káloziak ötször mattolták a sereghajtóvá váló adonyiakat.

A nyitó fordulóban a Káloz az Adonyt látta vendégül. Takács Tamás szöglete után Vargáról került saját kapujába a labda a félidő derekán.

Az első gól Takács Tamás szöglete után született

Posted by Kálozi SE on Sunday, 24 February 2019

Öt perccel később Simon növelte a káloziak előnyét, a félidőben 2-0 volt az állás.

A folytatásban hamar jött az újabb gól, Szabó B. volt eredménye három perccel a 15 perces pihenőt követően. Fábián ugyan a 66. percben szépített, de a 80. percben Tóth B. góljával visszaállt a háromgólos különbség. A végén Simon értékesítette a buktatásáért megítélt 11-est, így alakult ki az 5-1-es végeredmény.

Simon György értékesítette a buktatásáért megítélt bünetetőt, ezzel beállítva az 5-1-es végeredményt!

Káloz – Adony 5-1 (2-0)
Káloz, vezette: Szabó János

Káloz: Takács L. – Magyar, Szabó J., Hegedűs, Tóth B., Simon Gy., Szabó Sz., Baranyai, Tóth M. (Schneider 70.), Pál (Král 43.), Takács.
Adony: Hamar – Budai, Kovács J., Palóka (Barabás 88.), Palóka (Barabás 88.), Csányi, Vukaljovics, Bere (Práschl 70.), Varga Z. (Kőkűti 46.), Erdei (Kucsera 46.), Hegedűs R., Fábián (Topp 70.)

Gól: Varga Z. (23., öngól), Simon Gy. (30., 90., utóbbit 11-esből), Szabó B. (48.), Tóth B. (80.) illetve: Fábián (66.)