Izgalmas mérkőzésen verte a Seregélyes a Pusztaszabolcsot!

Fejér megye, Fejér Megye II

Az utolsó percig kiélezett összecsapáson a Seregélyes hátrányból fordítva tudott nyerni. A végén hősies védekezést mutatottak be a hazaiak.

A Seregélyes tudósítója így számolt be a mérkőzésről:
“Felnőtt csapatunk vasárnap 16:30-kor a Pusztaszabolcsot látta vendégül, a napsütéses időben, jó pályán, hatalmas meccset játszottak a csapatok.

A negyedik percig kellett várni az első helyzetre, amikor a vendégek bedobás után alakítottak ki helyzetet és Pásztor nem hibázott. Hidegzuhany volt számunkra a gyorsan bekapott gól, kellett pár perc mire magához tért a csapat, de utánna a mi akaratunk érvényesült ám a helyzeteink kimaradtak egészen a 26. percig, amikor Miklós Krisztián kiválóan ugratta ki Zsilovics Dávidot, aki ezúttal nem hibázott és a bal alsó sarokba gurította a labdát. Az első félidőben több gól nem született, de mindkét csapatnak volt helyzete. A 44. percben Závotka Ervin védett lábbal, így 1-1-el fordultak a csapatok.

A második félidő elején magunkra engedtük a vendégeket és próbáltunk belőle, illetve távoli lövésekkel zavarba hozni a pusztaszabolcsi kapust. A 75. percig eredménytelenül tettük mindezt, amikor a lecsúsztatott labdát egy igazítás után Pintér Máté a vendég kaput vette célba, a kapus csak kiütni tudta a labdát, de a kipattanóra hazai játékos reagált gyorsabban, Rapai Martin megelőzte védőjét és bekotorta a labdát! Már nálunk a vezetés, 2-1. A gól után több helyzete illetve próbálkozása volt az ellenfélnek, de mind hiába, védelmünk állta a sarat, így az eredmény nem változott. Nagy iramú kemény mérkőzésen tartottuk itthon a három pontot.”

Seregélyes – Pusztaszabolcs 2-1 (1-1)
Seregélyes, vezette: Schweighardt Róbert

Seregélyes: Závotka – Rácz G., Györe, Puszta, Miklós – Németh L. (Kovács N.) , Szurovcsják L. (Rapai), Princz (Pintér), Zsilovics – Ihász Cs. (Benczik Cs.), Nagy B.
Pusztaszabolcs: Vágó – Schrick D., Baloni, Baka G., Györök (Dombi D.) – Baka B., Tóth N., Pásztor, Nagy V. – Becséri (Kovács D.), Kovács Zs. Vezetőedző: Mondovics Zoltán

Gól: Zsilovics (26′), Rapai (75′), illetve Pásztor (4′)