Így győzte le az Ikarus a Mezőfalvát – tudósítás

11-essel tarkított meccsen újonca góljával nyert a fehérvári alakulat.

A Mezőfalva tudósítója így fogalmazott:

“A 16. fordulóban Székesfehérvár volt a következő úticél a Mezőfalva számára, akik jobban kezdték a mérkőzést. A 10. percben Márki szerezhetett volna vezetést a vendégeknek, azonban a hazai kapus a földre ülve védte a mezőfalvi próbálkozást. Nem sokkal később Balázs pörgette a labdát a 16-oson belülre, azonban nem volt érkező a labdára.

A 32. percben aztán szabadrúgást végezhetett el a kaputól nem túl messze a hazai csapat. A szabadot Farkas rúgta, ami egy mezőfalvi játékos fején megpattant, majd a hálóban kötött ki, 1-0. A szünetig maradt ez az eredmény.

A második félidőben inkább a maroshegyi csapat dominált, azonban a vizitáló csapat még egyenlíteni tudott, amikor az 54. percben Godslove-val szemben szabálytalankodtak a 16-oson belül. A megítélt büntetőt Facskó váltotta gólra, 1-1. A 73. percig nem született meg a mindent eldöntő gól, amikor Michel szerzett gólt. Tóth kapus már hiába vetődött, 2-1.”

Ikarus-Maroshegy – Mezőfalva 2-1 (1-0)
Székesfehérvár, Mezővári József Sportpálya, vezette: Rózsa Ádám.

Ikarus-Maroshegy: Skultéti – Tóth B., Varga F., Horváth Zs., Jámbor, Dopuda, Andróczi (Kovács L. 80.), Vajda (Boros 64.), Michel (Szontágh 87.), Farkas G., Farkas D. L.
Mezőfalva: Tóth N. – Balázs, Szabó E., Nagy M., Godslove, Sági (Kovács K. 44.), Márki (Ráthgéber 75.), Facskó (Kovács R. 58.), Mekota, Bozoki (Sági 46.), Paget.

Gól: Farkas G. (32.), Michel (73.) illetve: Facskó (54., 11-es)

Forrás és fotók: Mezőfalvi Medosz SE Facebook