Így esett 6 gól a Csurgó és a Felcsút ütközetén

Igencsak izgalmasan alakult a mérkőzés.

A Fehérvárcsurgó tudósítója így írt:

“A már hagyományosan rendkívül sportszerű vendégek belementek a szombati mérkőzésnapba, ezúton is köszönjük!

Kicsit talán mély talajon (megyei szinten így is kiemelkedő minőségű gyepen) kezdődött a küzdelem, a felcsútiak győzelem esetén biztosan dobogón teleltek volna. A 12. percben Guti ívelt Varga fejére, aki elől a védő kicsúsztatta, az utóbbi hetekben igazi ragadozóvá fejlődő Csányi pedig ismét jó helyen volt, 5 méterről a kapuba passzolt.

A 20. percben kb 4 hazai védő gyűrűjéből a vendég csatár egyenlített, ekkor 2 hazai csere elkezdett melegíteni. A 38. percben egy szögletnél Baksa elcsúszott, ellenfele köszönte, kb 170 centiméteres magasságból fejelt gólt. Ekkor a cserék elindultak az asszisztens felé, és a 40. percben beálltak, igaz, addigra már Guti szabadrúgását Varga továbbította a kapuba, 2-2.

A második félidőben az elsőhöz hasonlóan kevés helyzet volt akcióból, ennek megfelelően az 55. percben szokás szerint Guti szabadrúgása után Varga szerzett gólt. A 67. percben Czira becsúszása után érthetetlen módon szabadrúgás 18 méterről, a ziccert pedig kihasználták, 3-3.

Adódott még néhány lehetőség itt is, ott is, az utolsó percekre meglehetősen beszorultunk, érett a vendég győzelem, de kibekkeltük.

Küzdelmes, kevésbé látványos mérkőzésen sikerült megszereznünk 17. őszi pontunkat, mellyel a 15 csapatos mezőny 9. helyéről várjuk a (remélhetőleg eredményesebb) tavaszi folytatást.”

Fehérvárcsurgó – Puskás Akadémia FC III 3–3 (2–2)
Fehérvárcsurgó, vezette: Winklár Péter

Fehérvárcsurgó: Rapali – Nagy B. (Répási), Boros Bálint (Huszár), Csányi, Varga L. (Guti G.), Baksa, Herczeg, Dreska, Csány, Guti M. (Kardos), Andocsi (Czira). Vezetőedző: Veres Gábor
Puskás Akadémia FC III: Gyulai – Gajdos (Halász Tai), Molnár Á., Lkhagvasuren, Tóth G. (Nagy K.), Tóth A., Heitler, Farkas J., Pálfi, Csikesz L. (Boros F.), Mérten. Vezetőedző: Szabó Dániel

Gól: Varga L. (39., 55.), Csányi (12.) illetve: Tóth G. (20.), Molnár Á. (38.), Tóth A. (67.)

Forrás: Fehérvárcsurgói Sportegyesület (Facebook)