HŐSTETT: Tíz fővel verte a Nagyvenyim a Perkátát!

Fejér megye, Fejér Megye III

Valódi hőstettet hajtott végre a létszámproblémákkal küzdő Nagyvenyim gárdája, mely a fiatalokkal teletűzdelt, a korábban a listavezetőt is megtréfáló Perkáta ellen tudott diadalmaskodni.

Nagyvenyimen egy ideje súlyos játékoshiánnyal küzdenek, így aztán a Perkáta ellen nem jött össze a 11 fős létszám sem – a venyimiek ennek ellenére sportszerű módon vállalták a játékot az ellen a Perkáta ellen, amely a megelőző játékhéten az éllovas Mezőszilas otthonában győzedelmeskedett.

Bár az esélyek a vendégek mellett szóltak, fél órányi játék után egy kipattanó után Gaszler szerzett vezetést a Nagyvenyim számára. Mi több, bő öt perccel a szünet előtt megduplázták előnyüket a hazaiak: Szabó lőtte ki a hosszút, 2-0. A folytatásban mezőnyfölényben játszott a Perkáta, ám az emberelőnyt egészen a 81. percig nem tudta gólra váltani a vendég gárda. Ekkor Tóth A. szánta el magát lövésre, a labda védhetetlenül vágódott a gólvonalon túlra. Miután a hosszabbításban sem esett több gól, a Nagyvenyim hősies, szenvedélyes játékának köszönhetően mindhárom pontot otthon tartotta úgy is, hogy a teljes mérkőzésen emberhátrányban futballozott.