Horti Gábor közvetítette meccsen verte a Martonvásár a Sárbogárdot!

Nem mindennapi találkozót rendeztek vasárnap Martonvásáron, hiszen a népszerű TV-s kommentátor, Horti Gábor narrálta a gólfiesztát hozó Megye I-es rangadót.

A Martonvásár tudósítója, Süle Barna így fogalmazott:
“Szépen előkészített pályán,Horti Gábor közvetítésével kezdődött a mérkőzés. A hazaiak a 18. percben szerezték meg a vezetést, mikor Cziklint Rolandot ütötték el a büntető területen belül, a megítélt tizenegyest Magyar Balázs a kapu jobb oldalába rúgta, 1-0. A 32.percben Madaras Dávid kapott egy remek labdát,lefutotta a védőjét és tizenhat méterről kilőtte a bal alsót, 2-0.

Az 51. percben egy hazai kontra futott a jobb szélen, Szilágyi Roland labdájával Magyar Balázs lépett ki, a jobb helyzetben lévő, középen érkező Madaras Dávid elé tálalt, aki futtából tíz méterről lőtt a vendégkapuba, 3-0. A 69. percben Szilágyi Roland lövésénél még bravúrral hárított Deák Miklós, a kipattanót ismét a szemfüles Madaras Dávid kotorta a hálóba öt méterről, 4-0.

A 72. percben jött a szépítés, Gráczer Bence fordult le védőjéről, és átemelte a kapujából kimozduló Nagy Gyulát, 4-1. A 92. percben Magyar labdáját Vörös vette át a kaputól tíz méterre, és a védője szorításából, a vendégkapus mellett talált a hálóba, 5-1. Az idény legjobb játékával, megérdemelt hazai győzelem született.”

Martonvásár - Sárbogárd

kép 1 / 23

Martonvásár – Sárbogárd 5-1 (2-0)
Martonvásár, 130 néző, vezette: Jónás Péter

Martonvásár: Nagy Gy. – Vörös F., Radics, Magyar B., Cziklin (Endrefalvi) – Neuvert, Szilágyi R., Madaras (Szigeti), Kővári F. – Kanyó, Berczi. Vezetőedző: Patkós Csaba
Sárbogárd: Deák M. – Nagy Á., Kőkuti, Hegedűs Gy. (Németh K.), Boros (Gráczer Bence) – Bezerédi, Gráczer G., Tóth T., Horváth Á. – Lajtos (Gráczer Bálint), Nagy K. (Laták). Vezetőedző: Gracza Tibor
Gól: Madaras (33., 52., 59.), Magyar B. (21.), Vörös F. (92.), illetve Gráczer Bence (74.)

Kiállítva: Kővári F. (81.)

Jók: az egész hazai csapat ill. Bezerédi, Kőkuti, Horváth Á.

Fotók: Gutyina Attila