Hetedik bajnokiján hatot lőtt az Ercsi!

Megállíthatatlanul robog az Ercsi, ezúttal a Lajoskomárom csapata szenvedett a Gróf-legénység kirobbanó formája miatt.

Az Ercsi tudósítója így fogalmazott:

“Nagyon gyorsan nyomatékosította az Ercsi a vendéglátóknak, hogy ezen a mérkőzésen sok keresni valójuk nem lesz. Az egész találkozón látszott, a két csapat nincs egy súlycsoportban.

Már a 7.percben megszerezte a vezetést az Ercsi, miután egy beadást a vendégek csapatkapitánya, Rapai Roland értékesített, 1-0 az Ercsinek. Ezután is maradt támadásban az Ercsi. A Lajoskomárom nem tudta feltartoztatni a vendégek támadásait, és hogy már az elején nem lett nagy a különbség, az az Ercsi kihagyott helyzeteinek volt köszönhető. A 31.percben volt az egyetlen veszélyes támadása a hazaiaknak, de a közeli lövést Hodula magabiztosan védte. Rögtön ezt követően kontrázott az Ercsi, de a kaputól nagyjából 25 méterre szabálytalankodtak a hazaiak. A megítélt szabadrúgást – már a 32. percben – Rebők gyönyörűen csavarta a bal felső sarokba, 0-2. A 37.percben egy beadást Kovács fejelt a hazai csapat kapujába, 0-3.

A második félidőre teljesen elfáradt Lajoskomárom abszolút veszélytelen volt, egy gyengécske lövést tudtak bemutatni a 45 perc során. A 61. percig bírta a nyomást a hazai gárda, ekkor Ivacs kapott labdát és emelte át a kapus felett, 0-4. A 70. percben Nagy Richárd beadását Kovács értékesítette, 0-5. A kegyelemdöfést Ivacs adta meg a Lajoskomáromnak, miután Gróf beadása után köszönt be, 0-6.

Még ilyen arányban is megérdemelt győzelmet aratott az Ercsi, és ha a helyzeteit jobban kihasználja, akkor kétszámjegyű is lehetett volna a végeredmény.”

Lajoskomárom – Ercsi Kinizsi 0-6 (0-3)
Lajoskomárom, 100 néző. Vezette: Winklár Péter.

Lajoskomárom: Barabás – Nyitrai, Nyúl, Czéhmeiszter, Vadászi, Posta (Szabó Z.), Gergő, Kövecses (Labossa), Nyári, Falvai, Fodor. Vezetőedző: Miskovicz Bálint.
Ercsi Kinizsi: Hodula – Gróf, Lak (Mónus), Rapai, Kondreska, Rebők, Ivacs, Hosszú (Nagy R.), Kovács P. (Varga K.), Szalánczi (Hoffmann), Kővári. Vezetőedző: Gróf András.

Gól: Rapai (7.), Rebők (32.), Kovács P. (37., 70.), Ivacs (60., 85.),