Hat gólt hozott a hatpontos Enying-Seregélyes ütközet

Fejér megye, Fejér Megye II

Nagy tétje volt a megye kettes rangadónak, hiszen az ötödik helyen álló Seregélyes a hatodik helyezett Enying otthonába látogatott a hétvégén.

A Seregélyes tudósítója így számolt be a mérkőzésről:
“Felnőtt csapatunk vasárnap Enyingen lépett pályára, ahol folytatódott csapatunk rossz sorozata, pont nélkül távoztunk.

Az első félidő nagyjábol egyhangú volt, támadott az Enying, kontrákbol es szabadrúgásokból veszélyeztettünk, eredménytelenül. A 16. percben Kovács vette be a kapunkat, majd Paluska duplázott 20 percen belül, így a múlt heti mérkőzéshez hasonlóan 3-0-ás hátrányból kellett volna felállnunk.

Gergye a 68. percben lépett ki ziccerben és alakíttta 4-0-ra az állást. A mérkőzés hajrájához közeledve két szabadrúgással veszélyeztettünk és szereztünk gólokat, először Szurovcsják L. fejelt közelről a kapuba, majd öccse, Szurovcsják N. egy lecsorgót követően lőtte a kapuba a játékszert. 4-2 lett a vége, lehetett volna jobb meccs.

Most hétvégén adott az esély a javításra, Nagykarácsonyt fogadjuk!”

Enying – Seregélyes 4-2 (3-0)
Enying, vezette: Kovács Zoltán

Enying: Dobai – Bogár (Varga Á.), Kalló (Mészáros Sz.), Megyeri, Kovács L. – Vas (Gergics), Paluska (Fekete Z.), Szőke, Gergye – Lángos, Zsifkovics (Harangozó).
Seregélyes: Závotka – Rácz G., Györe (Szurovcsják N.), Nagy B. (Kovács N.)., Puszta – Druzsin (Németh L.), Miklós, Szurovcsják L. Princz (Pintér) – Ihász Cs. (Benczik A.), Zsilovics.

Gól: Kovács L. (16′), Paluska (22′, 42′), Gergye (68′), illetve: Szurovcsják L. (78′), Szurovcsják N. (85′)